Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelmem füvezhet? (haverom)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmem füvezhet? (haverom)

Figyelt kérdés
Nem olyan rég óta ismerem még, de már majdnem jártunk egyszer. Csak az a baj, hogy teljesen össze-vissza beszél. De ezt úgy képzeljétek el, hogy fullon! Nagyon normális, de pl tegnap kameráztam vele és mintha nem ő lenne....tiszta perverz volt meg bunkó, ja és undorító. És utána még neki állt feljebb, hogy ő jó fej akart lenni meg azt hitte, hogy most összejöhetnénk majd vagy valami. Utána besértődött és otthagyott. És mindig ez van, hogy tök normálisan beszélünk és amikor iszik vagy nem tudom mit csinál ilyen bunkó lesz. Más lányok az én helyembe tuti nem foglalkoznának vele ha ilyennek látták volna mint én.....
2013. febr. 24. 11:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Akkor te minek foglalkozol vele? Te akarsz lenni a szenvedő alany mellette? Hagyd ott a fenébe!
2013. febr. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Van benne valami, csak nehezen szeretek bele bárkibe is...most meg már teljesen sikerült és most meg ez van...és ennek a végére akarok járni, mert valami nem stimm csak nem tudom, hogy mi:/
2013. febr. 24. 11:44
 3/13 anonim ***** válasza:
Ugyan. Találsz te magadnak rajta kívül 100 NORMÁLIS férfit. Azért ne maradj vele, mert most beleszerettél. Minél tovább maradsz mellette annál nehezebb lesz otthagynod.
2013. febr. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De egyszerűen nem találok normálisat. Tegnap mutatott valami kis üveges innivalót, nem tudom mi volt az, abból ivott 3at és attól elvileg feláll...de mi lehetett az??
2013. febr. 24. 11:48
 5/13 anonim ***** válasza:
De találsz! Te döntöd el milyen életet szeretnél magadnak. Mi csak tanácsot adhatunk. Ne meséld ezt be magadnak, hogy nem találsz magadnak mást vagy soha nem lesz normális pasid.:(
2013. febr. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát majd próbálkozok, de ezt azért még ki fogom deríteni:/ Mit tudsz a füvezésről vagy, hogy mi lehetett abban a kis üvegben?
2013. febr. 24. 11:56
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi volt abban az üvegben, de biztos nem málnaszörp és nem is sör vagy bor.:) Nem tudod mit fogyaszt a pasid az elég nagy baj.:S
2013. febr. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A fűtől csak lelazulna és röhögne minden sz*ron, ha már mindenképpen valamire rá akarod fogni, akkor inkább a pia lesz az vagy csak simán tenni akarja magát, hogy mekkora f*sza csávó és nem tudja, hogy ez pont fordítva sül el nálad.
2013. febr. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Fuu ez lehet, de akkor a fű kilőve gondolom. És amúgy nem tudom, hogy mit fogyaszt mert nem járunk és amint mondtam még nem olyan régóta ismerem. Pár hónapja...aaaa de akkor mi lehet?
2013. febr. 24. 12:08
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem találsz másik normálisat? Miért ez a szerzemény normális???
2013. febr. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!