Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Volt már valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Kezd kialakulni a szerelmi háromszög..

Nos, hát elég nehéz helyzetben vagyok.. Olyan iskolába járok, ahol kevés lány van és sok fiú. Volt 3 jó fiú barátom. Fokozatosan az egyik kezdett belém szeretni, aztán később a második is, és a harmadik is. Közben összejöttem egy fiúval akivel már lassan 2 éve együtt vagyunk. Mostanság viszont újra sokat vagyok a régi-jóbarátommal (a 3 jóbarát közül a hozzám legközelebb álló), aki pár éve is szerelmes volt belém, és most én is úgy érzem hogy még mindig az.. Az a probléma hogy én is kezdek kicsit felé húzódni.. Visszaemlékezve az elmúlt évekre ő a legjobb barátom, vele bármit meg tudok beszélni.. És az elmúlt hónapokban figyeltem fel arra, hogy én is szeretem a közelségét.. Jó érzés ha a közelembe van, ha meglátom bedobban a szívem és rengeteget tudok vele nevetni.. Jó érzés ha hozzám ér.. De páromat is szeretem. Régen nem figyeltem fel ezekre a dolgokra nála, de most igen, és nálam is kezd erősödni. Mindjárt érettségizünk, ő tuti hogy valami messzi főiskolára megy, és már érzem hogy nagyon fog hiányozni.. Olyan tanácstalan vagyok.. Párommal pedig mostanság picit elhűlt a kapcsolatunk.. Valaki volt már ilyen helyzetben? :(

18/L


2013. febr. 24. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
K\/RVA
2013. febr. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért is?
2013. febr. 24. 12:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha tudod hogy messzi főiskolára megy, szerintem nemérdemes esélyt adni a dolognak, csak szenvednél utána. Próbáld meg a pároddal megtalálni újra a közös hangot, és ha vele rendeződött a helyzet szerintem kevésbé fogsz a másik srác után vágyakozni. Amúgy is azért figyeltél fel rá szerintem mert kezd kihűlni a kapcsolatod.
2013. febr. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát két év után nem tudom hogy emgyez nálam két honap után jött egy másik faszi akibe beleszerettem és kettöbe voltam igy szerelmes. és végül az ujat választottam mert a meglévövel csak a vonzalom volt meg, beszélgetni nem tudtunk, az uj viszont tök olyan volt mint én. ilyenkor ésszel kell választani nem szivvel hisz a sziv kettészakad. csak kérdés milyen lenen a régivel egy kapcsolat.
2013. febr. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!