Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagy orr mennyire hátrány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagy orr mennyire hátrány lányoknál?

Figyelt kérdés

Eléggé el tudja néha venni az önbizalmam, ha oldalról nézem magam és látom, emkkora nagy orrom van...anyukámtól örököltem sajna, de félmillát nem fogok kifizetni egy műtétért, értitek. Amúgy minden más rendben van velem: alak, arc, bőr, haj. Az öltözködésemre is adok, mindig divatos cuccokban járok és minden nap csinálok valamit a hajammal is. Amúgy azt mondják, szép szemeim vannak :) Szerintetek ennyi elég, hogy elterelje a nagy orromról a figyelmet? Vagy tök mind1 mennyire törődök magammal, az orrom teljesen elrontja az összképet?


18/L



2013. febr. 24. 15:01
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Amennyire fiúknál.


Üdv: egy nagy orrú fiú.

2013. febr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem rontja el az összképet. Van olyan ismerősöm, aki ugyanilyen helyzetben van és nagyon szép :) Ne stresszelj ezen, fogadd el magad, aki igazán szeret, az nagyobb orral is szeret.
2013. febr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Képet tudnál küldeni?
2013. febr. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek egy ritka nagy orrú lányt,aki ennek ellenére jól néz ki,tehát nem kizáró ok.


Amúgy ő is 18.Véletlenül nem J.A. a monogrammod?

2013. febr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Akinek az orrod mérete miatt nem kellesz, azzal jobban is jársz, ha nem kezdesz!
2013. febr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
29%

Kiscsillag, nagy orr = nagy fütykös.

Ne félj, mi nők, ezt tudjuk :-)

2013. febr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Ja, te meg lány vagy, bocs!

A fiúknak se veszi el a kedvét!!!!!

2013. febr. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
87%
Amit a hatos mond az már elvenné a kedvem.
2013. febr. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
78%

szerintem nem elég... annyiszor beszóltak már hogy "jó csaj lenne csak rohadt nagy orra van".

és csak ronda - de tényleg nagyonnagyon ronda -fiúk jöttek oda eddig néhányan, pedig amúgy nem lennék annyira szörnyű.

én eldöntöttem hogy kell a műtét, ha 10 év alatt tudok csak eleget gyűjteni rá, akkor 10 év alatt, de ha ez az ára egy normális, tűrhető pasi rokonszenvének, akkor megteszem érte.

2013. febr. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Én szerintem 26 leszek, mire lesz fizetőképes keresetem (orvosira megyek), amiből lenne pénzem egy félmillás műtétre. De addig? Meg most az rengeteg pénz...és ki tudja addigra lehet össze is jönnél (kedves 9-es) valakivel, akinek úgy vagy jó, ahogy vagy, és ő is tetszik neked. Akkor meg már tök mind1, nem?
2013. febr. 24. 15:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!