Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi látszólag nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi látszólag nagyon kerül és nem néz a szemembe, úgy veszem észre mintha utálna (pedig nem tettem semmit), lehet hogy legbelül mégis vonzódik hozzám?

Figyelt kérdés
Vagy van arra esély, hogy a látszat ellenére mégis érdeklem? Olyan hülyén fogalmaztam, kérlek segítsetek.
2013. febr. 24. 21:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%

Tényleg hülyén fogalmaztál.

Azért lehet, hogy egy gyáva nyuszi és nem mer lépni. Ilyen az életben is így viselkedik. Ehhez kötnéd a sorsod?

2013. febr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem kicsi rá az esély. Általában akkor néz át az ember a másikon ha nem érdekli. Hány évesen vagytok? mert ez elég dedós kimutatása lenne a tetszésnek.
2013. febr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
akkor szerintetek semmi esély?
2013. febr. 24. 21:15
 4/12 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy lenne rá esély
2013. febr. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
az gáz, akkor ezt nagyon megszívtam...
2013. febr. 24. 21:36
 6/12 A kérdező kommentje:
pedig én konkrétan szerelmes vagyok ebbe a férfiba, de cseszhetem.
2013. febr. 24. 21:38
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát egy próbát tehetsz legfeljebb nem jön össze. Te hány éves vagy és ő? Felnöttként végképp nem tesz ugy vaalki hogy átnéz valakin ha tetszik neki. Miben szívtad meg?Miből gondoltad hogy ö igy viselkedne ha tetszenél neki?
2013. febr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
mind ketten felnőttek vagyunk már. Abban szívtam meg, hogy szerelmes vagyok belé, de ő rám se hederít.
2013. febr. 24. 22:23
 9/12 anonim ***** válasza:
sajna van ilyen:(
2013. febr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy foglalt és azért sincs esélyed?
2013. febr. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!