Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok más is érzett már így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok más is érzett már így?

Figyelt kérdés

Elegem van a fiúkból, lehet, hogy váltok a lányokra.. nem tudom még, hogy milyen ötlet, volt így már más is?


21/L



2013. febr. 25. 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Itt vagyok én!!!!.Ne váltsál:)f/25
2013. febr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Gondolom ennek valami kellemetlen élmény van a hátterében! Talán más, normálisabb pasival kellene megismerkednek!

Pasi vagyok!

2013. febr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
lányokat kérdezett!
2013. febr. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok:Te pont hozzám való lennél korba:)
2013. febr. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha a lányok mellett döntesz, akkor ezért ne a pasikat okold, hanem máshol keresd a hibát.
2013. febr. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
énis is igy voltam,nem bántam meg:) de ez egyébként nem így működik hogy egyszer csak eldöntöd most váltasz.. belülről érzed a vonzalmat lányok iránt, kívánod?
2013. febr. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Vonzalmat most semmi iránt nem érzek. Lehet hogy akkor aszexuális lettem?
2013. febr. 25. 18:31
 8/11 anonim ***** válasza:
Elég baj.Nekem 25 éve nincs barátnőm.Erre fel meg aszexuálisok is vannak?Lehet én is aszex leszek:)
2013. febr. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Leszbi nem lehetsz csak úgy, ahhoz kell hogy vonzódj a lányokhoz. És ha alapból a férfi testet szereted, akkor nem fogod sokáig bírni egy lánnyal, hiányozni fog a férfiasság.

leszbi lány

2013. febr. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Engem is érdekel a dolog, főleg kíváncsiságból. Volt már, hogy megkívántam nőt, de még sosem próbáltam.

Nagyon érdekel a dolog, bár nem hiszem, hogy egy nőben találom majd meg életem párját. :)

2013. márc. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!