Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú, akivel eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, akivel eddig flörtöltünk, órákat smseztünk. Most alig ír pár smst, és legtöbbször én írok rá. Hogyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés
hiányoznak az órákig tartó beszélgetések,rá is kérdeztem,állítólag semmi baja. :(

2013. febr. 25. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Van barátnője.
2013. febr. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Senkit nem lehet akarata ellenére "visszaszerezni". Ha nyitottál felé, de továbbra sem aktívabb, akkor hagyd annyiban a dolgot. Ha meggondolja magát, tudja, hol találjon meg.
2013. febr. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Szerintem az a legtutibb módszer, hogy nem írsz rá, nem keresed. A fiúk a titokzatosságot kedvelik. Nem kell nekik olyan csaj, aki fut utánuk. Hagyd békén. Tudom nehéz...nagyon, de mind ennek ellenére két kimenetele lehet a dolognak, ha így csinálod. Az egyik, hogy a nem vele foglalkozásod ellenére sem fog újra körbe rajongani, akkor megtanulsz nélküle élni és már nem fognak annyira hiányozni a flörtök és beszélgetések. Vagy a másik, hogy nem nyomulsz utána mint egy kutyus és ez neki tetszeni fog, lehet még belőle több is. De csak szigorúan akkor ha betartod, hogy nem keresed! Remélem segíthettem! Tapasztalatból írtam! Üdv.: 21/L
2013. febr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a rendes,hasznos válaszokat:). Első:talán igaz amit mondassz..eddig nem volt..lehet hogy idő közben lett barátnője. Utolsó,nagyon szépen köszönöm,ez tényleg jó módszer lehet :)
2013. febr. 26. 14:16
 5/6 David82 ***** válasza:

Nem sms-ben kellene beszélgetni, mert az csak írogatás. Én elraknám a telefont, és írnék, hogy itt meg itt találkozzunk.

Élőben beszélgetni sokkal jobb. Írásban nem tudja az ember úgy kifejezni magát.

2013. márc. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Minden nap találkoztunk mert egy suliba járunk,de már nem a régi,eddig sokat hülyéskedtünk szünetekben,de most alig beszélgetünk.
2013. márc. 3. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!