Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A röplabda b*zis?

Figyelt kérdés
Üdv, egy fiú vagyok aki szeret röplabdázni és haveromék is kicsit furcsán néznek rám emiatt. Tehát fociba a 21-t szeretem de meccs az már egyáltalán nem jön be, röplabda viszont annál inkább. Ez lányoknál gáz? 14/F

2013. febr. 25. 18:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
az. még a béjvácsban is csak csajok röpiznek!!!
2013. febr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nalunk a gimiben csak lany ropi csapat volt, mert a fiuk nem szerettek...

De tesin kotelezo volt, a csajoknak meg kb egesz evben csak a ropi ment... mi megtanultuk 11.ben, amikor a lanyok mar 3-4 eve tudtak ropizni, es azt kell mondjam, hogy a lanyok szeretik a roplabdat, de nagyon szarul jatszak:D


Nem bzis, csak lanyok kohott felkapott

Csinald azt, amit szeretsz, ne erdekeljen hogy neznek miatta... az a szerencsetlen, aki lebzuiz, es kozben o csak a "norma"kat koveti, de nem azt, amit szeret

2013. febr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 ájszíjú ***** válasza:
100%
Nem gaz, van ropis haverom volt csaja nem is egy. Amugy nem hinnem h emiatt dobna egy csaj
2013. febr. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm, hogy ezt megosztottad velem.


#2 és #3 Azért kérdeztem mert legutóbb elmentem edzésre és aki volt ott 3 fiú azok közül 2 azt mondta, hogy őket "befogták" edzésre. Köszönöm a válaszokat!

2013. febr. 25. 18:52
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
én úgy tudom h a melegek járnak röpi edzésre, ismerkedési céllal. pont kb 2 hete írta itt egy meleg srác h a többi meleg azt tanácsolta neki h járjon oda ismerkedni, mert az kifelé nem levágós, elég diszkrét, de ők egymás között levágják. mármint h ez a melegek között ilyen elterjedt dolog. ha meg valaki megkérdezi pont ezt a kifogást mondta h csak befogták őket, mert így aki meleg az érteni fogja. meg h a befogás az átvitt értelemben kapcsolatot jelent.
2013. febr. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5 [link]
2013. febr. 25. 18:56
 7/12 anonim ***** válasza:

Azert mondtak, hogy "befogtak" oket, mert ok sem szeretik terjeszteni, mert a tarsadalom azt mondja ra, hogy bzis..... te is ezt fogod mondani, hogy elkeruld az ostoba beszolasokat... de legalabb meglatod majd, kivel erdemes foglalkozni, es azt fogod csinalni, amit szeretsz


En is hasonloan kerultem be az enekkarba... arra is azt mondjak, hogy bzis... akkor bzi vagyok, 3 csajom volt onnan:D

2013. febr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7 Erre én is gondoltam mert ahogy elnéztem eléggé élvezték.
2013. febr. 25. 19:02
 9/12 Solarian ***** válasza:
0%

meleg-homi-b*zi-röplabda-pöttös ing-globális felmelegedés-Justin Bieber


A homokosság fokozatait erősség szerint balról jobbra a mellékelt ábra illusztrálja.

2013. febr. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Miért lenne b*zis? Könyörgöm, ne legyünk már hülyék...Nemzetközi kupasorozatokban, válogatott világversenyeken az egyik legnépszerűbb labdasport. Vagy mindenki b*zi lenne aki ezeken részt vesz? Ugyan már...
2013. febr. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!