Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszú, komoly kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú, komoly kapcsolatban élek de még mindig nagyon gyakran megbámúlnak a férfiak és ez zavar engem, megoldás lenne ha visszavennék a szépségemből és levágnám a hajam? 27L

Figyelt kérdés

4 éve élek boldog párkapcsolatban, jelenleg igen hosszú hajam van, de már kezd bosszantani hogy így is szinte naponta bámúlnak meg a férfiak! Tudom, ennek örülnöm kellene, de én már nem vagyom kalandokra,,,


Szerintem a legtöbb férfiba genetikailag az van kódolva, hogy a hosszú haj a nőies, a vonzó, a szexuálisan izgató. Arra gondoltam, hogy itt az ideje csökkentenem a vonzerőmet, mert már nem akarok pasizni, megállapodtam a párom mellett. Véleményem szerint a párom nem a hajam miatt van velem 4 éve. Azt szeretném, hogy ne bámúljanak már meg annyira, vissza akarok venni a szépségemböl, "asszonyosabb" szeretnék lenni!


Pl mint régen őseinknél a kontyolás, ott is az volt a cél hogy a megházasodott lány ne legyen mar annyira vonzó a többi férfi számára, csak a férjének tetszen!


Arra a drasztikus lépésre gondoltam, hogy a hosszú hajamból kicsi, fiúsan tüsit csinálok! Valamien szinten ez egy búcsúzkodás is lenne a részemröl, búcsú az ifjúságtól, búcsú a pasikra vadászó lánytól!


Ti mit gondoltok erről?


2013. márc. 1. 21:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

És mi van, ha akkor már a párodnak sem fogsz tetszeni?

Amúgy meg mellesleg, irigylem a problémáidat...

2013. márc. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 ediZeJ ***** válasza:
100%
Most negatív leszek, (ne legyen igazam), de mi van akkor ha ezt megteszed és pl 2 év múlva már nem lesztek együtt, na akkor mi a helyzet? Én ezzel úgy vagyok, amit te is leírtál, hogy igenis vonzó az a hosszú haj ezért is néznek meg, de ha nem szereted, akkor csak ignoráld le őket, most nem kell azért le vágnod a hajad, mert lehet h később meg megbánnád. De ez csak az én véleményem. 21/F
2013. márc. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%
Bele ne halj, hogy szépnek tartanak! Borzalmas lehet neked...
2013. márc. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%

Ez egy fa.ság. Ha nem a párodnak szeretnél tetszeni akkor legalább saját magadnak tetsszél. Alapkövetelmény, hogy egy nő a legjobbat hozza ki magából!


21/N

2013. márc. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 ASOT ***** válasza:
100%

Azt , hogy nagy hülyeségeken problémázól!

Nagyon sok nőt megnéznek a pasik akiknek van barátjuk. Ez természetes dolog ez így megy mióta világ a világ.


"de én már nem vagyom kalandokra,,,"----> most ez úgy hangzik, hogy ha megnéznek akkor félsz hogy nehogy lefeküdj velük :)


Egyébként nem fogsz velük dugni ennyi...


áhh ostobaságon problémázol..

2013. márc. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
71%

27 évesen ennyivel??

Ha nem akarsz pasizni nem az a megoldás, hogy levágod a hajad, hanem, az, hogy nem veszel tudomást rólunk... Mindenki képes átnézni a számára nem bejövős pasin. Te miért nem?!?!

2013. márc. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Nagy butaságra készülsz, ha csak ezért akarod levágatni a hajad.

Elmondom, hogy én hogy jártam. Házasságban élek, megszületett a fiam és levágattam a majdnem derékig érő hajamat, de kiderült, hogy rövid hajjal is ugyanúgy megbámulnak a férfiak, sőt!

Ha hiszed, ha nem, még több hódolóm lett, és egyáltalán nem volt hatással a kisugárzásra, vonzerőre a hajam hossza!

Ez egyébként attól is függ nyilván, hogy csak a hajad szép-e rajtad, megbámulnivaló, vagy egyéb olyan tulajdonságod is van (pl. feltűnően szép arc), amit megnézhetnek, mert egy rövid haj még jobban kiemeli a szép vonásokat, szóval gondolkozz azért előre...

Különben meg azért, mert te nem akarsz már pasizni, miért baj, hogy téged megnéznek? Ez egy nőnek mindig pozitív visszajelzés arról, hogy tetszik a külvilágnak, és hiába vagyunk halálosan szerelmesek valakibe, azért az egónkat szinten kell tartani azáltal, hogy látjuk, tetszünk a környezetünknek. Ebben még nincs semmi rossz, ettől még nem pasizol.

2013. márc. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát én speciel nem tudnék úgy kívánni egy tüsi hajú nőt mint egy szép hosszú hajút mivel az férfias és fúj... Szóval az én barátnőm ha ilyet megjátszana elég dúrván kiakadnék... 23/F
2013. márc. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Te biztosan 27 éves vagy?? :)

Mert ez a gondolkodás max 15 éves korra vall.


Ja és igazuk van a többieknek, lehet h a pasidnak nem fogsz majd tetszeni. EZ A LÉNYEG!!!!!!! hogy ne hagyjuk el magunkat attól h van párunk.

De te zakkant vagy ha ezt megteszed.

2013. márc. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezutan majd a parod is vagyakozva bamulhatja a hosszu haju lanyokat az utcan.
2013. márc. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!