Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszautasítottam egy csoportt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszautasítottam egy csoporttársamat. Hogyan viselkedjek vele ezután?

Figyelt kérdés
ötéves suliba járunk, szóval még négy évig leszünk egy csoportban. szerintem bunkó voltam vele egy kicsit mikor kibökte hogy bejövök neki, csak annyit mondtam hogy oké és otthagytam. aznap még találkoztunk de már nem volt óránk, és akkor rá se néztem. sajnos elég kicsi a csoportban a létszám, és mozgás sem lesz a csoportok között(ez biztos). Szerintetek? már nem bírnék ugyanúgy viselkedni vele mint eddig...
2013. márc. 1. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyugalom, már ő sem veled...
2013. márc. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát ez tényleg nagyon nyugtató. még sosem voltam még ilyen helyzetben...
2013. márc. 1. 21:19
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mind kibírtad nyögni?

Nehéz a mai fiataloknak összerakni egy egyszerű mondatot?

"Bocs, de nem vagy az esetem."

"Sajnálom, de te nem jössz be nekem."

Mint láthatod sima egyszerű mondat. Szerkezetileg sem bonyolult.


Már ne csinálj semmit. Még bocsánatot se kérj. Ha velem ezt csináltad volna úgy elküldelek a halálba, hogy sírva fakadsz.

2013. márc. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
fiú, vagy lány vagy kérdező?
2013. márc. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én is zavarban voltam.....még sosem volt velem ilyen! lány vagyok
2013. márc. 1. 21:43
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom szegény srácot, és nem kicsit voltál vele bunkó, hanem nagyon. Annyi intelligencia lehetett volna benned, hogy nem ezt vágod a képébe, és otthagyod, hanem minimum leültök megbeszélni, pár percet szánhattál volna rá. Most már mindegy, kiállítottad magadról a szegénységi bizonyítványt. Zavarban voltál, na és? Ez nem mentség a bunkó viselkedésre. Nem kellett volna faképnél hagynod, ezzel elég durván megaláztad szegényt. Gondolj bele, te mit éreznél hasonló helyzetben. Az egyenes út még mindig jobb lett volna, szerintem megértette volna, ha megmondod, hogy váratlanul ért a bejelentése, és zavarban vagy.
2013. márc. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amikor gimibe jártam, velem is volt hasonló. Csak éppen az egyik legjobb barátom nyögte be a telefonba, hogy többet szeretne. Én megmondtam neki, ne haragudj, de nem (éretlen is voltam egy kapcsolathoz, féltem is egy kapcsolattól, fiúktól, stb., érted...). A legjobb barátom volt... Az eset után kicsit távolodni kezdtem tőle, végül teljesen megszakadt vele a kapcsolat (osztálytársak voltunk, ő pedig lebukott, de nem miattam :D). Sokszor gondolok rá (nem az a tipikus mi lett volna, ha), kicsit rosszul is esik ez. De időközben talált magának egy barátnőt, szóval örülök, hogy boldog (bár nem tudom, együtt vannak-e még) :)

21L

2013. márc. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérj bocsánatot, aztán udvariasan.
2013. márc. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!