Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha egy lány/nő egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha egy lány/nő egyedül megy el szórakozóhelyre?

Figyelt kérdés
Nincsenek lány barátaim, de szeretnék menni valami olyan helyre, ahol lehet ismerkedni. Mondjuk szórakozóhely lehet, hogy nem is a legjobb erre, de nincs jobb ötletem. Járok táncolni, tanfolyamra de sehol nincsenek velem egykorú férfiak. 26/L
2013. márc. 1. 21:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerintem nem gáz, max unalmas lesz. De hidd el, senki nem fog megszólni érte, ha egyedül mész.
2013. márc. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
nem gáz, inkább kva veszélyes!
2013. márc. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mentem már el egyedül, de kb mindenki leszar. Elvannak csapatosan. :/
2013. márc. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

ha Szegeden akarsz menni, megyek veled:) én is mennék, de senki nem ér rá mostanában bulizni jönni velem:(

21l

2013. márc. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nagyobb az esély arra hogy (jobb esetben) megerőszakolnak ha egyedül mész
2013. márc. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Veled menjek?
2013. márc. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha debreceni vagy akkor elmegyek veled mert nekem sincs kivel menni. F
2013. márc. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szeged kicsit messze van nekem, de azért köszi =) A veszélyektől nem félek, már elég régóta egyedül járok haza akár éjszaka is. Akkor ezekszerint nem fura annyira ha valaki csak úgy egyedül "elvan " ilyen helyen?
2013. márc. 1. 21:43
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha valakit jobban kedvelsz a táncról, tanfolyamról, és elkezdesz vele beszélgetni, akkor szerintem inkább menj el vele. Egyedül elég veszélyes.
2013. márc. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Amúgy Budapest közeléből vagyok, ha esetleg innen van valaki jelentkező
2013. márc. 1. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!