Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Nyári szünetbe összejöttem egy fiúval, az első fiúval életembe. Nagyon szerettem és kimondhatom,hogy szerelmes lettem belé.Ez az egész nem sokáig tartott Ahogy szakítottunk mondhatni,hogy jóba maradtunk..feljött hozzánk néha én is átmentem hozzájuk..aztán összevesztünk és többet nem találkoztunk.Ha így meglátjuk egymást köszönünk de semmi több..Nagyon nehéz volt őt elfelejtenem de sikerült tényleg már kezdtem nem gondolni rá.Egyik nap azt álmodtam,hogy meglátom őt és elszaladok előle és ő jön utánam.Bemegyünk a pincébe (ahol akkor is voltunk amikor jártunk) és ott bemegyünk egy terembe ahol minden fehér egy fürdőszobába.És ott beszélgetünk és egymásra nézünk hát és..megcsókol de csak a kezemet és azt mondta,hogy szeret és hogy leakar velem feküdni és,anya majdnem benyitott és mondta,hogy később találkozunk..nem értem,hogy miért van ez..most úgy érzem mintha megint szeretném..és erre pont ide költöztek ahol mi lakunk..félek,hogy találkozok vele.Akkor mit mondjak neki?Mit csináljak?

2013. márc. 2. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
kezdj el gorillát előidéző rituálét tartani
2013. márc. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gelazso ***** válasza:
felesleges a válasz ,ez csak a reklám helye
2013. márc. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne egyél annyi hagymásbabot lefekvés előtt.
2013. márc. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sok segítség:D
2013. márc. 2. 20:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!