Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha a fiú nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha a fiú nem akar lépni, de tetszem neki, használ, ha féltékennyé teszem? 16/L

Figyelt kérdés

2013. márc. 2. 20:06
1 2
 1/13 ájszíjú ***** válasza:
nem
2013. márc. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 ájszíjú ***** válasza:
és ezt most fiúként mondtam :D
2013. márc. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem!
2013. márc. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 gelazso ***** válasza:
nem
2013. márc. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Na akkor végképp nem fog lépni..

Ne taktikázz,mert abból nem sül ki semmi jó.

2013. márc. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Pretty Ballerina ***** válasza:
Csináld csak, hibáiból tanul az ember a legjobban.
2013. márc. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Lányok! Mikor fogjátok fel végre, hogy féltékennyé tenni valakit aljas dolog? Mikor fogjátok fel, hogy ez nem csak azt jelenti, hogy az általatok eszközként használt pasira fogunk haragudni, hanem azt is, hogy Ti is kiestek a bizalom köréből?

ha nem akar lépni, akkor ez van.. azzal csak elkeseríted és haragot gerjesztesz benne, ha más pasikkal virítasz.. és nem mellesleg olcsó viselkedés..

2013. márc. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ok, köszi a válaszokat.
2013. márc. 2. 20:10
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem,mert ha féltékennyé teszed,meg jól meg is utáltatod magad vele.Miért baj,ha a lány kezdeményez?
2013. márc. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Fiúként mondom, hogy elég szemét dolog.. Még arra is adhat okot, hogy megutáljon.:D Velem eljátszotta egyszer egy csaj hogy nem léptem felé, erre meg folyton odajött egy csávó aki ölelgette közben mikor kimentem a teremből engem figyelt és jobban bújt a fiúhoz..:D Majd amikor mondtam neki, hogy innentől kezdve felejtsen el, sírt és magába zuhant..

Azóta nem beszéltem a lánnyal, folyton rám ír. De valahogy nem tud meghatni.

17f

2013. márc. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!