Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az jelenthet valamit, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jelenthet valamit, ha egy lány egy találkozón a fiút mindenhová elkíséri?

Figyelt kérdés
Lényegében véve baráti találkozó volt egy lánnyal, mindketten szerettük volna már megismerni egymást a levelezés után. Beültünk kávézni, beszélgetni, de mondtam neki, hogy még lenne dolgom, de ha van kedve, akkor elkísérhet. Beleegyezett, eljött velem a város másik végébe, nem is tartott sokáig, és addig megvárt. Aztán indulnom kellett haza, és kérdeztem, hogy kikísér-e a vonathoz. Mondta, hogy igen, és megint végigutazta velem a várost. A levelezés során is említette egyszer, hogy többek között ő is örülne egy hozzám hasonló fiúnak, és a találkozón azt mondta, hogy akkor érezte először nőnek magát. (Tényleg csak zárójelben: engedte az öleléseket, a háta simogatását, a kezét is megfoghattam, szóval talán nem csak barátot látott bennem, és gondolom, ezért is jött el velem mindenhová.) Lányok, ti mennyire szoktatok ilyen találkozókon a fiúk ügyintézésében részt venni, mennyire követitek őket? Velük tartotok, vagy inkább mindenki megy a maga útjára?
2013. márc. 2. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Essen már le hogy bejössz a csajnak... :D
2013. márc. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én elmondtam neki, hogy másba vagyok szerelmes (talán reménytelenül, de ez más kérdés), ő elmondta, hogy senkivel se akar távkapcsolatot (ha összejönnék vele, a miénk az lenne), illetve, hogy vele egykorú srácot szeretne maga mellé (én meg pár évvel idősebb vagyok nála).
2013. márc. 2. 21:54
 3/4 anonim ***** válasza:
De ha nálad nem jöhet szóba,akkor miért érdekel?
2013. márc. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bonyolult... Maradjunk annyiban, hogy szexuálisan vonz, de többet nem érzek iránta.
2013. márc. 4. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!