Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 éves srácvagyok. Kerülnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves srácvagyok. Kerülnek a lányok, ha pedig közeledni próbálok mindíg kiötlenek valamit, hogy lerázzanagy vagy pedig úgytesznek mintha ottsem lennék. Szerintetek hogy tudnám elérni hogy ne kerüljenek?

Figyelt kérdés
2013. márc. 3. 17:41
 1/4 anonim válasza:
Mért ennyire csúnya vagy büdös vagy ?
2013. márc. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ronda vagy ennyi.


Mivel tudnád? Pénz, plasztikai sebész, még több pénz, agyatlan gyúrás, legendásan sok pénz, pu(lyk)ás cuccok, betegesen sok pénz.

2013. márc. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

20 éves vagyok, és velem is ez a helyzet, bár én nem is próbálok közeledni.

Javíts a helyesírásodon.

2013. márc. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 zoldkezetlegyszii:D válasza:
En egy lany vagyok es szerintem lehet h nem vagy egy alom pasi de kell hogy legyen valaki aki megtalalja benned azt amitszeret ... kitartas legfobbkeppen... De neked konkretan tetszik egy lany vagy ccsak azt szeretned hogy jobban kedveljenek??: )
2013. márc. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!