Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom megujjazott, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megujjazott, és kicsit fájt, de a lényeg, h mindez szombaton történt és még kicsit mindig vérzek. Ez nem a menstruációm, mert az 1 hete múlt el. Mi lehet ez? Terhesség sem, mert egyéb más jele nincs.

Figyelt kérdés

2013. márc. 5. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:

"Terhesség sem, mert egyéb más jele nincs"



Köszönjük nyilvánvaló kapitány... Valahogy gondoltuk, hogy megujjazásnál nem eshetsz teherbe...


Egyébként ez normális már amennyire... elfog múlni ne aggódj.

2013. márc. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
azért mondtam h terhesség nem valószínű, mert az ujjazásra EMLÉKSZEM. ... sajnos.. mert hát elég ittas állapotban voltunk de ő sem emlékszik másra. bár nem mer megesküdni
2013. márc. 5. 16:15
 3/9 anonim ***** válasza:

Hmmmm... mégis melyik ujját használta?

Rövidre van vágva a körme? Fájt közben? Egyéb tüneted is van?

2013. márc. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pedig simán lehetsz terhes... Csak aztán ne feledd el megvenni az 5 ujjas rugdalózókat. :)
2013. márc. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
fájt..elég érzékeny vagyok..és más tünetem nincs..
2013. márc. 5. 16:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja, hát ha nem nagyon emlékeztek másra, akkor biztos kicsit hevesre sikeredett a dolog.
2013. márc. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahh, szóval részegen ribiskedsz, és még nem is emlékszel rá...
2013. márc. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát igen. egyszer ilyen történt. de most igazából nem erkölcsi oktatást kértem hanem válaszokat a kérdésemre. azért köszönöm
2013. márc. 5. 16:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Szép... lehet, hogy kicsit hevesebben csinálta, mint kellett volna. Vagy nem csak az ujját használta...
2013. márc. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!