Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek is van lábszago...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek is van lábszagotok? Mit tesztek ellene, hogy a pasitok ne érezze?

Figyelt kérdés
2013. márc. 6. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mossuk.
2013. márc. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
ha nem mosnám akkor tuti lenne.
2013. márc. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még büdösebb, mint a pasiknak. Legalábbis a zárt magassarkú cipőben jobban bebüdösödik, mint egy sportcipőben.
2013. márc. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
lábspray? esetleg suliba vihetnél váltócipőt, télen amúgy is kényelmesebb mint a fűtött teremben csizmában ülni.
2013. márc. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
hintőport kell rakni a zokniba! am van az oriflame ben lábra való krém nekem az bevált egy időben nekem is volt lábszagom és az segített de a hintőport is használtam vele!
2013. márc. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lábdezodoráló spray, hintőpor, krém - ezek mentol illatúak.
2013. márc. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Neem a lányoknak nincsen lábszaguk nem szoktak fingani és sosem sz!rnak maximum diszkréten kaksiznak. :)
2013. márc. 16. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Van lábszagunk.
2013. márc. 16. 02:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Köszi, így már nyugodtabban fogok aludni :$
2013. márc. 16. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Pasi vagyok és imádom a nők lábaszagát. Az mondjuk egy dolog, hogy engem kifejezetten izgat és ezzel el lehet csavarni a fejem, de több ismerősöm is mondta, hogy amikor csinálják és a a nő szétteszi a lábait ő meg belemarkol a bokáiba, akkor szokta érezni és egyáltalán nem zavarja, sőt, kifejezetten jól esik, pont mint az, hogy a puncit is megérzi.


Én imádom, komolyan. És aki eddig mellettem volt az is imádta, csak eleinte tartotta furának. Gondoljátok el, egy hosszú nap után cipőt levéve, átázott nejlonharisnyában nem kell szégyenkezni, ellenkezőleg a párotok örül neki.


Ilyen egyszerű.

2013. ápr. 3. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!