Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek keressem meg?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek keressem meg? Nagyon kivagyok miatta. Tobbiblwnt. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Van egy srac 1honapja talizgatunk,beszelgetunk mindennap. Nos az elejen nagyon nem jott be a srac de mostanara mar meghalok erte. Nagyon sokat veszekedtunk minden hulyesegen. Tegnap megkerdeztem hogy hogyan legyen tovabb..o erre felkapta a vizet s azt valaszolta ne siettesem meg hogy ha van mas akkor jojjek inkabb ossze a masikkal mert mar nem fogom megtudni h milyen lesz vele..teljesen felre ertette a dolgokat es azt is irta h o mar nem akar semmit ezekutan szal vege. Nekem hianyzik de nagyon..szerintetek keressem meg? Mit mondjak neki?
2013. márc. 6. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
magyarázd meg a dolgokat. ha meg látod, hogy egy kicsit labilis a srác, akkor szép lassan közeledj
2013. márc. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki hogy szerinted félre értett és szeretnéd elmagyarázni még egyszer, hallgasson meg legalább. Aztán megkérdezhetnéd tőle hogy mi a pontos oka annak hogy így lerázott. Viszont ha ez a beszélgetés nem sikerül, ne fuss utána.
2013. márc. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne magyarazkodj. Egyszer megtetted mar. Hagyd, hogy hianyoljon egy kicsit.

Amugy meg, eleg labilisnak tunik a pasi. Vagy az is benne van a pakliban, hogy lehet, hogy csak egy indokot keresett, hogy lepattintson.

2013. márc. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!