Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt lehet olvasni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt lehet olvasni, hogy a fiatal lányok szeretik, ha kicsit bunkón bánnak vele, beoltják őket, nem a tenyerükön hordozzák stb. , nem mindig bánnak kedvesen velük. Lehet ezért lógnak tuskó fiúkkal. De ez miért jó nekik?

Figyelt kérdés
És miért ragaszkodnak a tuskókhoz, ha már átverte párszor őket, vagy nem úgy bánt velük, ahogy kellett.

2013. márc. 6. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Ez rám pont nem igaz. Hol olvasol ennyi hülyeséget?
2013. márc. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Én ugyan nem szeretem és nem is lógok ilyenekkel...
2013. márc. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
ez azokra a csajokra igaz, akik a ,,menőkkel`` akarnak járni, azok a bolondját járatják velük, a csaj meg eltűr mindent
2013. márc. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 ájszíjú ***** válasza:
66%
Enyhe piszkalodas oda-vissza szerintem teljesen normalis
2013. márc. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Mert érzelmeket váltanak ki belőlük. Egy unalmas srác mellett meg max. unalmat éreznek.
2013. márc. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

kis piszkálódás,a bunkókat meg elküldöm a p*csába,szerintem egyik barátnőm exe is ezt olvashatta mert tapló lett vele,utána meg lesett hogy miért dobta őt a barátnőm

csak a pasik mentegetik magukat azzal hogy jó nekünk ha bunkók

2013. márc. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak az szereti,ha bunkó vele a pasija,aki érzelmileg és szellemileg nulla,és mint nő,igénytelen.Eltűrni meg elviselni persze megint más tészta,de azt is megunja az ember,és szépen keres olyan társat,aki képes megbecsülni.
2013. márc. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Általában én is az ilyen tipikus bunkókra bukok, vagy valamiért mindig őket fogom ki. Szerintem ez emberfüggő. Az ilyen lányok később úgy is megtanulják, hogy egy bunkó férfival nem lehet leélni egy életet.
2013. márc. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Látom, a válaszok a szokásos mellébeszélések és hazudozások. Ez nem csak a fiatal lányokra igaz, hanem a nők 98%-ára. Persze, ezt egyik nő sem fogja bevallani, inkább mellébeszél, vagy az is lehet,h ő ennek a dolognak nincs tudatában. Épp egy régebbi gyakos kérdésnél olvastam, hogy a srác írta,h a haverja, aki jóképű és nagyon bunkó, simán lefektet közgazdász és jogász hallgató lányokat, minden megcsinál velük szex közben stb. De számtalan ilyen példát tudnék mondani. A nőket izgatja, ha lekezelően/bunkón viselkedik velük egy bunkó domináns férfi, ez tény. Persze, úgyse fogják bevallani, kár is kérdezni őket erről.
2013. márc. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!