Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy az enyém legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy az enyém legyen?

Figyelt kérdés

Van egy srác az osztályban már bölcsi óta barátok vagyunk. És én nagyon szerelmes vagyok belé, de van barátnője (am nem igazán vannak együtt, mert 3 hetente a srác átmegy néhány órára és ennyi. A csaj másokra is próbál nyomulni, le se szarja a barátját). De suliban is a fiú többet van velem, mint a csajával, a tanárok azt hiszik van köztünk vmi, mert annyit vagyunk együtt. És évekig szerelmes volt belém, csak túl sokáig játszottam a megkaphatatlant, és ez a csaj meg lecsapott rá, am csak azért h velem szemét lehessen, de nem is szereti.

Mit csináljak, hogy az enyém legyen?



2013. márc. 6. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
amíg a csajjal együtt van, addig ne állj közéjük. lehet, hogy te érdemled meg őt, sőt biztos, de az akkor sem sportszerű
2013. márc. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Beszélgessél vele, és mond el, hogy mit érzel iránta.
2013. márc. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezért neki kellene csinálnia valamit.
2013. márc. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

am sokat beszélünk meg minden, de vmiért nem lép semmit az ügy érdekében, pedig az ikertesója, aki az egyik legjobb bnőm mondta h belém szerelmes nem a csajába.

2013. márc. 6. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!