Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15-16 évesen korai buliban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-16 évesen korai buliban piálni? Többi lent

Figyelt kérdés
Valamint ilyen korban mi fér bele egy kapcsolatba??válaszokat felpontozom

#Szerelem;kapcsolatok
2013. márc. 8. 14:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
32%
piálni úr isten mamár 13 évesek úgy vedelnek mint az alkoholisták szerinted?
2013. márc. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Korainak korai de ha mérsékelten iszol nincs vele gond!..Mozi,séta,esetleg együtt alvás..
2013. márc. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Piálás: nem korai, sörözni lehet, a fő, hogy tudd, hol a saját határod, és ne részegedj le.

Kapcsolat: randizás, közös programok, csók.(esetleg később, komoly kapcsolatnál petting)

2013. márc. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
dehogy korai. drogozz is, az is trendi manapság 15-16 évesen.
2013. márc. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Piálni? Hol kapsz? Kiskorúként nem adhatnának.

És még ne legyen együttalvás szerintem egy kapcsolatban. De attól is függ, mióta tart.

2013. márc. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

nem korai ha ésszel csinálod. nem kell berúgni mint az albánszamár. elég cink ilyen miatt rendőrségre járni meg mittomén, hogy 16évesen leslagolod a rendőrautót, vagy erősnek érzed magad hirtelen azt jól kiütnek.

ilyen korban egy kapcsolatba pedig már bármi belefér.

2013. márc. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én ennyi idősen rúgtam be először igazán. Azóta is szégyellem magam miatta.

Manapság sajnos már minden belefér ekkor a kapcsolatba, vagyis ez az általános. Szerintem mindig a vágyaidat kell követni és semmit sem elsietni, mert az mindig csak szarul sül el.

2013. márc. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem korai... :/


Egy kapcsolatba ha már régi, akkor a szexen kívül minden. A szex még korai, de ez úgysem számít... aki dugni-piálni akar, az fog is, mert meg van rá a lehetősége... :/

2013. márc. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem tervezem h reszegre igyam magam.ettől nem leszneknagyok
2013. márc. 8. 14:41
 10/16 anonim ***** válasza:

Én 16 voltam amikor először bebasztam, amúgy nem volt betervezve, aztán rá egy évre, meg szalagavatón, és 12. -es osztálykiránduláson, de azokon nagyon csúnyán :D


Egyébként meg sok ismerősöm a 16. életévét kocsmatúrázással töltötte ki, mert attól menőnek érezték magukat. Hát most a felük cigire költi a családja pénzének nagy részét, és nem valami szépek :)


Egy szó mint száz, ha akarsz, menj el, próbáld ki, bajod nem lesz belőle (Ha van eszed...), de ne járkálj rendszerűen, ha nem akarsz egy hulladékká válni

2013. márc. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!