Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai lányok/csajok miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányok/csajok miért nem tudják normálisan közölni egy fíúval hogy nem akarnak tőle semmit és miért kell a főldbe döngölni és le lúzerozni stb? Miért csodálkoznak azon ha le ri. Bancozzák őket ha pl egy férfit már vagy 20-szor visszautasítottak?

Figyelt kérdés
Ti lányok erre nem ugyan úgy reagálnátok?
2013. márc. 8. 15:22
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
63%

"Úristeeen! Egybe' egy csirkééét..." O.o


ne álltalánosíts -.-''

2013. márc. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
69%
Attól, hogy földbe döngöli és lelúzerozza attól nem r*banc még. csak egy éretlen csaj. Majd megtanulja később a saját, hogy nem így működik.
2013. márc. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
*saját kárán. Bocsi kimaradt! :)
2013. márc. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
95%
Van itt fogalomzavar bőven. Miért lenne ribanc az, aki huszadszor is visszautasítja azt, aki nem kell neki? Ha pedig 19 után huszadszor is megpróbálkozol, szerintem nincs épeszű nő, aki ne küldene el a halál fszára.
2013. márc. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
83%
Egy csajról már messziről lerí, hogy egy büdös bunkó, te pedig láthatóan az ilyeneknél próbálkozol. Nem mindenki ilyen, ne általánosíts.
2013. márc. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
92%
attól hogy durván visszautasít még nem lesz ribanc, sőt akkor lenne ha senkit sem utasítana vissza. érdekes egy meglátásod van, mindegy. biztos szarul esik, hogy sokszor visszautasítottak, de attól még nem kell minden lányt egy kalap alá venni.
2013. márc. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
92%
nem értem a fiúk nincsenek tisztában a r.banc ill k.rva kifejezésekkel. nem akkor ribanc valaki, ha elutasít, hanem ha mindenkivel összefekszik... ezért ha kidob és leribancozod még jó hogy csodálkozik.
2013. márc. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
ja, és ha 20.-jára próbálkozol be, akkor ne várd, hogy kedvesen elmagyarázza, hogy nem kellesz neki.
2013. márc. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
A ribanc szónak ma már más a jelentése mint régen, már átalakult, mint ahogy ha valakit leb*zizol azt nem arra érted, hogy ő egy homoszexuális egyén. Ettől függetlenül a ribanc tényleg nem azt jelenti, hogy sok muksót visszautasít. Ettől még lehet normális, erkölcsös csaj.
2013. márc. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező nem úgy értette h 20X próbálkozott ugyan annál a csajnál,hanem h 20X utasították el....

Mellesleg tényleg lehetne normálisan is közölni h mi a szitu.De nem elég h elzavarnak majd még a barátnőkkel össze is súgnak és nevetgélnek.

(mondjuk ez nem saját tapasztalat-csak láttam már ilyet is)

Én még be se próbálkoztam pont az ilyenek végett :/ Nah meg mert még nem láttam meg azt a csajt akit el tudnék képzelni a barátnőmnek.

2013. márc. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!