Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon megtetszett egy fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megtetszett egy fiú, teljesen oda vagyok érte, de kiderült, hogy van barátnője, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Közös projekten dolgozunk,és nagyon sokat nevetünk,szerintem életemben nem nevettem annyit,mint vele...Úgy érzem,hogy én is tetszem neki,és van közöttünk elég erős vonzódás,de nem szeretnék semmi rosszat a barátnőjének.(mert belegondoltam,hogy mi lenne ha én lennék a barátnő)-Így nem tudom,hogy továbbra is viselkedhetek önfeledten,vagy inkább húzzam meg magam,hogy nehogy erősebb legyen közöttünk ez a dolog.
2013. márc. 8. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Jobban jársz, ha nem fejlődik ki benned a dolog. Bajt hozol a saját fejedre, felejtsd el a témát :)
2013. márc. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csináld azt amit eddig, nem kell rányomulnod.. De semmiképen ne kezdeményezz, és ha ő kezdeményezne mond neki hogy addig te nem akarsz tőle semmit amíg van barátja.
2013. márc. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy kicsit vegyél vissza. Nem kell teljesen meghúznod magad, de had döntse el a srác hogy mit akar és kivel. Mert ha pl. a barátnőjével most zűrök vannak, veled meg minden nap jókat nevet, akkor automatikusan feléd fog fordulni, holott kezdetben valószínűleg a barátnőjével is ugyan ilyen jól elvoltak.
2013. márc. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsokat:) Egy kicsit meghúzom magam,mert nagyon önfeledten viselkedtem.Mondta a munka után,hogy megírhatnánk közösen a kiértékelést,de utána hívta a barátnője,hogy 15 perc múlva talizzanak. (de jobb így:))
2013. márc. 8. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!