Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelem vagy barátság? Mi ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem vagy barátság? Mi ez?

Figyelt kérdés
4 hónapot jártam egy fiúval.Nagy szerelem volt.Majd szakítottunk.Ennek 2 hónapja.Azóta volt hogy utált és mindennek elmondott.De 1 hete megváltozott.Kacsingat és mosolyog rám.Kísérget.Sokat segít.Lelkizik velem.És nagyon normális velem.Mondtam neki hogy még szeretem.Egy szót nem szólt.Megölelt és adott két puszit.Nőnapra köszöntött,más lányokat nem! Az anyujával napi kapcsiba vagyok.Szerintetek lehet ebből még szerelem? Mit tegyek hogy az legyen?
2013. márc. 8. 17:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem simán lehet! Lógjatok sokat együtt és flörtölgessetek ,bújj hozzá sokat és adj neki néha puszit , járjatok el sokat együtt és nevetgéljetek egymással és aztán ha érzed,hogy kettőtök közt van valami forróság és nem bánja ha megcsókolod akkor csókold meg ,de lehet ő fog!:)

Drukkolok nektek!

2013. márc. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!