Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes (tovább)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes (tovább) próbálkozni nála?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy férfibe, de nem akarom nyíltan bevallani neki. Foglalt, idősebb stb. Azt írtam neki, hogy ne értse félre, de nagyon szeretem. Örült neki...

Próbáljam valahogy tovább fűzni ezt a dolgot? Nagyon szeretem.


2013. márc. 9. 23:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Két szó: foglalt, idősebb.


Tudod, "amelyik szekér nem vesz fel..."

2013. márc. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Foglalt. Van valakije. Ők ketten egy pár. Minek erölködni?
2013. márc. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Sajnálom, de nem.

Az hogy idősebb, az egy dolog (bár nem mindegy mennyivel), de FOGLALT. Ha érdekelted volna, akkor tesz valamit (nagyon nyílt voltál), de egy "bejáratott" kapcsolatot, egy újonnan bejövő csibéért (nem sértés, csak a korkülönbségről szól) nem nagyon fognak felrúgni, vagy ha igen, abban sem lesz köszönet. Ha a csaját dobja miattad, Téged is dobni fog másvalaki miatt. Másodiknak lenni egyébként sem buli.

Szerintem minden továbbival megalázod magad. Bőgd ki magad barátnőkkel, menj el párszor bulizni, egyél meg 1 kg fagyit, vagy bármi ami segít hogy túl legyél rajta. Kerüld el. Ha nem látod, úgy könnyebb lesz.

Üdv

2013. márc. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ha akarnám, sem tudnám elkerülni...
2013. márc. 9. 23:58
 5/13 anonim ***** válasza:
Keress mást, aki lefoglal, és nem lesz időd meg kedved sem ezzel a pasival foglalkozni.
2013. márc. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát igen, lehet nélküle élni, de minek...
2013. márc. 10. 00:02
 7/13 anonim ***** válasza:
Kb 14 évesnek gondollak a hozzászólásaid alapján, kedves kérdező....
2013. márc. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tévedsz. Megtaláltam azt a férfit, akit kerestem... Ezt nem lehet elmondani szavakkal. Gondolom, még nem éreztél ilyet soha.
2013. márc. 10. 00:05
 9/13 anonim ***** válasza:

Megtaláltad, de foglalt, mással van, és idősebb.


Keress helyette mást!


Hál'Istennek én megtaláltam, de nem volt foglalt, és pár hónap a különbség köztünk. Úgyhogy semmi akadálya sem volt a párkapcsolatnak. Veled ellentétben.

2013. márc. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Aki még soha nem volt ilyen helyzetben, az könnyen okoskodik/ítélkezik- már bocs.
2013. márc. 10. 00:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!