Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit gondolnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondolnátok egy olyan srácról, aki a suliban elég fura, de ahogy kilép a kapun a haverjaival, egyből olyan, mintha élne, vidám, mosolygós, nevet? (többi lent)

Figyelt kérdés

Suliban csendes,de jól tanul (szerintem valami emó-rocker keverék...nem tudom).Fekete a haja és kicsit hosszú,és vasalt,és olyan baromi szép sötétkék szeme van.


Eddig még csak egyszer "beszélgettünk":suli után,egyszerre akartunk kilépni a kapun,végül bocsánatot kért,és előre engedett,aztán meg csak annyi,hogy bemutatkozott,rám mosolygott,elköszönt és már ment is a haverjaival (akik a suliban szintén ugyanolyan csendesek,és a szünetekben ugye bár együtt vannak,de nem dumálnak,csak zenét hallgatnak,és nézik a többi diákot...).


Nekem tetszik,és nem tudom,hogyan beszélgessek vele,vagy hogy hogyan keltsem fel a figyelmét...én csak rockot és metált hallgatok,de egyáltalán nem úgy nézek ki,mint egy rocker:színes pólók,farmernadrág,színes cipők...stb (semmi kiegészítő)


Néha úgy látom,mintha nézne engem a szünetekben,de ennyi.


15/L


(ja,én 9.-es vagyok,ő meg 10.-es,vagyis 16 éves)



2013. márc. 10. 01:08
 1/9 anonim ***** válasza:
lehet, hogy rohadtul utál iskolába járni? :D
2013. márc. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na,jó.. XD Hát azt gondolom,mert ki nem? :P De neked tetszene?
2013. márc. 10. 01:20
 3/9 anonim ***** válasza:

csak ha megfelelő mértékben lányos a külseje :D


(F)

2013. márc. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmit.. Én is ilyen vagyok, nem szerethet mindenki iskolába járni
2013. márc. 10. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
háhh:D Én is pont ilyen vagyok..csak nem emos:D Am nálam azért van mert utálok suliba járni, és azért tűnik hogy csendes vagyok mert utálok az órákon aktív lenni...17/F
2013. márc. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
(emo vagyok) ponn így viselkedem èn is a suliban szeritem tök normális!
2013. márc. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Kedves kérdező! Én is emo vagyok :) Persze, hogy a suliban csendes, lehet, hogy bántják. Hogy keltsd fel az érdeklődését? Így: NEM KELL VÁLTOZNOD, azt a világért se! Menj oda hozzá, beszélgessetek, zenékről, a világ gondjairól.. Mi emok ezeket a témákat szeretjük :) De még az is jó ha csak ott állsz mellette, a fő, hogy együtt legyetek, egyre többet, míg végül elválaszthatatlanok lesztek. Kicsit irigyellek, a mi sulinkban rajtam kívül egy emo sincs, legalábbis én még nem láttam. Na menj már! :)) Puxx: emotional
2013. márc. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem biztos tetszene :) Puxx.
2013. márc. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

nálunk olyan gyerek van, hogy templomba jár meg nagy szent, de a sulit végigkáromkodja.

Én teszek az emberekre suliban, mindig zene bekapcs., le is szóltak már érte, de nem izgat, valszeg úgymond ilyen "többvilágú" mint én is, van egy életem a suliban, egy a családomnál, egy mikor egymagam vagyok és netezés közben is. soha nem kötöm össze egyiket se... senki nem tud a "másik életemről" semmit és addig nyugi van...

2013. márc. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!