Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szinglik nektek nem hiányzik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinglik nektek nem hiányzik az hogy valaki odabújjon hozzátok? Át öleljen meg csókoljon stb. vagy csak én vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
És miért van ez szerintetek hogy ilyen vagyok? :/ mert ez valahol jó valahol pedig rossz
2013. márc. 10. 01:11
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
de igen (wtf, brain :( )
2013. márc. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Hogyha olyan mai szinglikre gondolsz, azoknak nem hiányzik, mert a legtöbb karrierista, és ezért vannak egyedül. Aki nem hiányzik az nem szinglinek való, tehát keresnie kell egy társat aki ezeket a dolgokat megteszi.
2013. márc. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
nem vagyok szingli és nem tudom mi jó van abban ha nincs senki akivez odabújnál vagy megölelnéd:S
2013. márc. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

azért van mert szingli vagy... ha nem lennél az lenne aki odabujik melléd

amugy meg ez számomra változó... van amikor én is szivesen odabujnék egy csajhoz, de van amikor jobb egyedül :)

2013. márc. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
de,hiányzik.nem vagy egyedül.de én legalább teszek ellene nem ugy mint a sok önsiratós nyomi f.sz
2013. márc. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Nekem sok minden hiányzik, nem csak a bújás, de elfoglalom magam egyedül is. Nincs veled baj, az a normális, ha vágysz a törődésre. Remélem hamar megtalálod. :)
2013. márc. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
100%
De, persze hogy hiányzik. Szerintem majd mindenki ilyen, nem csak Te. Azért mert társas lények vagyunk, szeretni akarunk, és azt is hogy minket is szeressenek. De ez szerintem tök evidens.
2013. márc. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Majd ha hiányzik teszek ellene.
2013. márc. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Nem jó abban semmi ha nincs senkid aki odabujjon hozzád és megsimogasson. már egy éve taposom a szinglik utját de semmi. lassan megőrülök. Rosznak a legrosszabb. Jónak pedig egy pár hétig jó amig rájössz hogy de szerencsétlen vagy hogy nincs senkid
2013. márc. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

persze, hogy hiányzik, nagyon sok minden

mindegy ki és miért van egyedül, aki azt mondja jó nem hiszem, ezt megszokni nem lehet

2013. márc. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!