Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nimfomániás vagyok? Honnan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nimfomániás vagyok? Honnan lehet tudni?

Figyelt kérdés
Szinte állandóan kívánom a szex-et. ha a barátommal vagyok akkoris állandóan rámászok.:$:D lassan úgyérzem engem jobban érdekel a dolog mint őt.. ez tökre zavar :/ Velem van a baj? túl sokat akarok? és a nimfomániának mik a jelei?
2013. márc. 10. 01:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
nagyjából ezek
2013. márc. 10. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Az egy súlyos betegség, abból áll, hogy nem tudsz kielégülni. Nem tudsz kielégülni?
2013. márc. 10. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
18%
azt hittem a rák a súlyos betegség
2013. márc. 10. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem az a nimfomán, aki fűvel fával csinálja. Ha csak egy emberrel az nem baj.
2013. márc. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
ha még a legnyugodtabb pillanatban is a lőcsölésen jár az eszed akkor lehet...
2013. márc. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
3: A nimfománia nem a szexuális vágy hétköznapi felfokozottsága, hanem szervi betegség (pl. agydaganat) vagy pszichiátriai zavar (pl. mánia) tünete.
2013. márc. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

úristen..... az emberek dobálóznak evvel a szóval, de fingjuk sincs, mit jelent...


nimfománia:


v. andrománia (gör.), kóros nemi igazgatottság a nőnél, mely némely ideg- v. elmebeteg állapot tüneteként lép föl. (Pallas Nagy Lexikona)


[link]

2013. márc. 10. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
hú.. ez egy picit megnyugtat mert akkor ezek szerint nemvagyok az.. de akkoris zavarnak a fent leírtak.:/
2013. márc. 10. 01:58
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
szerintem örülj neki, megfelelő partnerrel ez csodálatos.
2013. márc. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%

Egy nő bemegy az orvoshoz:

- Doktor úr, azt hiszem, én egy kicsit nimfomániás vagyok!

- Semmi probléma - feleli az orvos - ez könnyen gyógyítható betegség. A kezelés költsége 80 dollár.

- Hmm, ez nem hangzik rosszul. És mennyi lenne egész éjszakára?

2013. márc. 10. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!