Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hat hónap után normális az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hat hónap után normális az, hogy smároláson kívül semmit nem csináltunk?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért, de még lefeküdni se fekszik le mellém, vagy rám vagy semmi..Smárolni se szoktunk sokat, pedig két naponta találkozunk és másfél/kétórát vagyunk együtt, tehát egy alkalommal kb. kétszer-háromszor smárolunk.. Miért van ez? Beszéljek vele erről ? Hogyan hozzam fel? Vagy kezdeményezzek? És hogy?


16/F. barátnőm 15


2013. márc. 10. 07:49
1 2
 1/15 anonim válasza:
Látszik hogy nem szeretitek igazán egymàst...
2013. márc. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én szeretem, és úgy érzem, hogy ő is. Megértjük egymást, sokat tudunk beszélgetni is.
2013. márc. 10. 08:03
 3/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fél az első alkalomtól. És érthető is, hiszem még csak 15 éves. (én mondjuk 18 voltam az első alkalommal és én is nagyon féltem tőle).
2013. márc. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nincs testszagod és szájszagod esetleg?
2013. márc. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ennek kellene normálisnak lenni. Mind a ketten még nagyon fiatalok vagytok a szexhez. Azért, mert ma divat mielőbb szexelni, nem ez a normális. Ennek semmi köze az érzelmekhez.
2013. márc. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
15 évesen mégis, mi mást kellene csinálnia? Most komolyan.
2013. márc. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarsz még csinálni egy 15 éves kislánnyal? Te is még csak egy éretlen kisfiú vagy! Régen az ilyen idősek azt se tudták mit lehetne még csinálni!
2013. márc. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%

Én úgy látom, a kérdező 16 éves fiú, a barátnője 15 éves, és ő várja, hogy majd a barátnő ráfekszik, stb. stb.


Leszögezem: egyetértek azokkal a hozzászólókkal, akik azt írják, ráértek még ennél tovább-menni.

Másrészt: miért a lánytól várod a kezdeményezést????

2013. márc. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Neeee! Ne értsetek félre !!

Engem az zavar, hogy nem fekszik mellém meg alig smárolunk..Szerintem ehez nem vagyunk még "kicsik". :)

Nincs testszagom és szájszagom!

2013. márc. 10. 08:30
 10/15 A kérdező kommentje:

" Másrészt: miért a lánytól várod a kezdeményezést???? "


én kezdeményezek, magamhoz szoktam húzni meg minden, de mintha nem akarna még annyit sem, hogy mellém fekve átöleljük egymást

2013. márc. 10. 08:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!