Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol vannak az érett huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak az érett huszonéves lányok?

Figyelt kérdés

Hol találok olyan lányt, akiről a barátai/haverjai azt mondják, hogy érettebb a korosztályánál?


Lényegében ugyanilyen vagyok csak pasiban. Egy 30as lány barátom azt mondta, hogy sokkal érettebb vagyok már most 25 évesen, mint sok 30as pasi...


Persze az érettségen nem a merevséget, és a humortalanságot értem :)


Inkább azt, hogy nem álomvilágban él, nem illúziókat kerget, hanem a valóságban él, valós igényei vannak. És nem felszínes.


2013. márc. 10. 09:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
Rám ezt mondják, egyébként a bőrömben vagyok és van párom. :)
2013. márc. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

ÉS hol vannak az érettebb huszonéves fiúk? :D

Egy érett huszonéves lány. :D

2013. márc. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%
Jónéhány ilyet ismerek, tipikusan férjnél vannak és egy vagy két gyereket nevelnek.
2013. márc. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy feltétlenül férjnél lennének. Azért, mert valaki korán férjhez megy/gyereket szül, még nem feltétlenül érett, sőt... (nagyon szeretem a gyerekeket, én is velük foglalkozom, gyógypedagógus lévén, de attól még a mai világban huszonévesen nem igazán jut el oda az átlag ember, hogy eltartson egy családot, hacsak nincs nagyon komoly anyagi támogatás otthonról. Szóval ez hülyeség, szerintem.)
2013. márc. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
2es: pl. itt. Ha olvastad a magyarázatot :)
2013. márc. 10. 11:05
 6/16 A kérdező kommentje:
4es: ha férjnél nincsenek is, de oroszlán részük tartós párkapcsolatban él, az biztos.
2013. márc. 10. 11:06
 7/16 anonim ***** válasza:

olvastam bizony, de szerintem az ilyen ember olyan ritka, mint a fehér holló.

ketteske voltam

2013. márc. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ó, nem biztos, hogy tartós kapcsolatban élnek. :) Lehte, hogy épp ugyanannyira nem találják a párjukat, pont azért, mert ritkák. :)
2013. márc. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem azt írtam, hogy az érett, aki ennyi idősen már férjnél van és gyereket szül. De nekem speciel sok ismerősöm van, aki 16-18 éves kora óta együtt van a férjével, mindketten családot, gyerekeket akartak mielőbb, és meg is valósították.

Nem a teherbe esett tinikre gondolok, akiket apuka gyorsan elvett. Hanem azokra, akik tényleg így akarták. Egyébként általában apuka azért néhány évvel idősebb. De ez sem feltétlen szükséges, a párom 23 évesen gond nélkül el tudna tartani egy családot. Mérnökként ugyanis elég jó a kezdőfizetése. Ilyen is van, nem is olyan kevés :)

(más kérdés, hogy a nagy többség azért valóban nem ilyen)

2013. márc. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nyilván kivételek vannak, de épp elég 16-7-8-9 éves kismamát, fiatal anyukát látok ahhoz, hogy tudjam, hogy a 90% nem azért vállal gyereket, mert olyan érett volna, sőt.

A gyógyped voltam

2013. márc. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!