Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » HELP! Egy évre mit lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HELP! Egy évre mit lehetne neki adni?

Figyelt kérdés

Holnap leszünk egy évesek a barátommal és azt terveztem, hogy megsütöm a kedvenc sütijét, plusz valami apróságot kapott volna mellé.

Sajnos mind kiderült, holnap erre a sütögetésre nem lesz időm, mert már ma elutaztam otthonról, és csak holnap kora este érek haza.

Így a süti és az apróság árából kellene valamit kihoznom ajándékként. ( Kb 2000 Ft ) Tudom nem nagy most a keret, de nem tehetek róla, így alakult. Köszönöm szépen előre is!

19-20 évesek vagyunk!


2013. márc. 10. 10:10
 1/1 anonim ***** válasza:
2000ft-ból is ki lehet hozni egy ajándékot.. Vegyél neki olyan dolgot amit szeret! Vagy ha az nem kerül ki, akkor meg vannak nagyon jó kis bögrék, meg olcsón lehet kapni nyakláncot is vagy karkötőt.
2013. márc. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!