Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagyszájú fiúknak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyszájú fiúknak miért vonzó egy zárkózott, csendes lány?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy vannak kivételek.

Én is ilyen visszahúzódó lány vagyok és jelenleg egy bulizós fiúval ismerkedem, már randiztunk és akar folytatást. Viszont nehezen hiszem el, hogy tényleg én kellek neki, sok nagyszájú lány ismerőse van, találhatna jobb társaságot is nálam.

Szóval fiúk nektek miért vonzó egy ilyen lány?


2013. márc. 10. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Detto ugyanígy vagyok.

Visszafogott, csendes lány, ő meg nagyszájú bulizó, rengeteg haverja van. Lányok is. Az egyik csaj ilyen tipikus társaság középpontja. Mikor megtudta ez a lány hogy tetszem neki csak pislogott, hogy ez meg hogy lehet. És én is így vagyok vele :D Egyszerűen nem értem hogy tudott észrevenni, és még akar tőlem folytatást is, szintén megmondta. Sőt, úgy emlegetett engem, hogy "Az aranyos, csendes, helyes lány" közben meg én ezt negatívként mondanám, hogy csendes vagyok....Hát nem tudom...

2013. márc. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor ez egy rejtély számunkra :D
2013. márc. 10. 11:15
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Nekem nem vonzó. De egyébként a válasz egyszerű. Mert a vissafogott csendes fiúk beszariak kezdeményezni. Így maradnak az ilyen pasik, vagy semmi.
2013. márc. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert bejössz neki külsőre-belsőre,ennyi. Az én szerelmem is csendes lány:) Szerintem rokonszenvesebb mint a nagyszájú.

17/F

2013. márc. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
így kiegészítik egymást.
2013. márc. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg azért (is), mert így nem érzik magukat fenyegetve. Sok férfi nem szereti ha egy lány nagyon határozott és már-már főnökösködő, vagy túlságosan magabiztos.

(Hiába pontozzák majd le egyesek, ez tény. :D)

Továbbá a bulizós csajok többsége olyan arrogáns és flegma, totál el van szállva magától - hányinger.


Én nem mondanám magam discoban bulizósnak, inkább vagyok határozott, magabiztos és gyakran a társaság középpontja. Végül is ugyanaz, csak nem rázom magam a diszkókban. :D

Szerintem a visszahúzódó, csendesebb lányok aranyosak. Röviden úgy tudnám megfogalmazni, hogy azért, mert ti szerethetőbbek, kedvelhetőbbek vagytok.

2013. márc. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Adtam zöld kezet
2013. márc. 30. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!