Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Emberek ezt komolyan kérdezem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emberek ezt komolyan kérdezem tőletek, miért jöttök állandóan ezzel a gyúrd ki magad baromsággal?

Figyelt kérdés
De nem csak erre az oldalra gondolok, hanem a való életbe is ha jó nőt akarsz akkor gyúrjál mikor ezzel, csak nem normális csajokat jutattunk az ágyba és aztán otthagyjuk, mikor sokan elfelejtik, hogy nem mindenki van oda ezért a sportágért és anélkül is lehet jó pasi valaki. Csakhát ez a buta liberális média tényleg sok agyát megfertőzi. Az oké elismerem, hogy meghozza sok embernél az önbizalmat, de ez inkább gyenge jellemre utal, mert alapból gyúrás nélkül kéne, hogy megjöjjön az önbizalmunk.
2013. márc. 10. 12:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
én nem jönnék össze olyan pasival aki vékony és semmi izom nincs rajta ez NEM FÉRFIAS, ha ez jönne be összejöhetnék a szomszéd kisfiúval aki 15 éves.
2013. márc. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi a bajod. A nőket inkább a karbantartott,kidolgozott test vonzza,aminek az eléréséhez nem árt sportolni.Nem kell kondizni,lehet futni vagy úszni,akármi.A sporttal kiteljesítheted önmagadat.

Egy csapott vállú,pocakos testre nehéz önbizalmat szerezni.

2013. márc. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
az úszást szoktam javasolni, ha valaki izmosodni akar, vagy a kajak-kenut, sokkalta szebb és természetesebb izmot összeszednek általa, de nekem a vékony férfiak is tetszenek
2013. márc. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 fospuska ***** válasza:

én nem kifejezetten a gyúrásra,hanem általában a sportolásra biztatom a srácokat. hogy fut,judozik,kosarazik vagy focizik az teljesen mindegy.

épp az a lényege,hogy ha már eleve szerencsétlennek és csököttnek érzi magát,legyen valami az életében,ami megerősíti testileg-lelkileg. vesztenivaló nincs,de sokat nyerhet.

2013. márc. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Rohatst jó kérdés. Divat lett izompacsirtának lenni, ahogy mondtad, a média is ezt tömi az emberek fejébe. Egyrészről jó, mert a mozgásnak, testedzésnek kismillió előnye van, nah de annak semmi értelme, amikor valaki telenyomja magát szteroidokkal, és fölfújja magát.
2013. márc. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok kigyúrva van rajtam egy kis felesleg, de megvan az önbizalmam. Én se várom el egy nőtől, hogy nagyon edzett legyen egyrészt nincs meg bennem ez a tulajdonság, másrészt engem kissé taszít nem nőies, jobban szeretem az átlagos alkatot a telt idomokat, ha túl vékony meg kövér az már nem jön be. De én inkább a nő arcát, szemét, száját nézem, mert a normális arcom megvan hozzá.
2013. márc. 10. 12:32
 7/16 anonim ***** válasza:
Én is feltettem erről egy kérdést nem olyan régen. Régen a férfiaknak csak egy kis része volt kigyúrva, inkább átlagos vagy vékony testalkatúak voltak, némelyek pedig testesek, de úgy is kellettek a nőknek. Manapság meg sok csajnál már ez az alapelvárás. Miközben semmi értelme, kötött lesz az izomzat, gyors mozgásnál (pl. futni kell valahová) hamarabb elfárad, ráadásul valódi gyakorlati haszna nincs is, inkább csak a látvány. Ma ez is olyasmi státuszszimbólum, mint a jó kocsi és a drága óra.
2013. márc. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Sokszor van az a fejemben, ha miniszterelnök lennék, akkor biztos megreformálnám a médiát, edző termeket és szórakozóhelyeket zárnék be csak azért, hogy megjöjjön mindenkinek az esze. :D
2013. márc. 10. 12:36
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ezen múlik hogy lesz e valakinek barátnője.

Egyik haverom nagyon vékony és mégis volt már pár barátnője, olyan is aki szemmel láthatóan jobb erőben volt mint ő.

Én is vékony vagyok de nekem nincs barátnőm.


Azok mondják hogy gyúrd ki magad akik gazdagok és időmilliomosok.

Ameddig iskolás voltam addig volt idő ilyenre, 1 évig kondiztam is. Pénzem nem nagyon volt rá úgyhogy abbahagytam.

Ha dolgozok akkor van rá pénzem de fáradt vagyok és nincs rá időm se. Ha nincs munkám akkor van rá időm meg energiám csak pénzem nincs.

2013. márc. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A férfiak többsége sem azt várja el a nőktől hogy edzettek legyenek.

Az edzett férfinek nem az edzett nő a párja, hanem a csinos, nőies nő.


Az állatvilágban is az erő dominanciája él és mi a férfi-nő kapcsolatok szempontjából is állatként viselkedünk. Ez most nagyon izomagyasan hangzik, de értsd a lényeget. Bármelyik kultúrában jársz, a Föld bármelyik pontján a múltban vagy a jelenben, az erősebb mindig több nőnek tetszik.


Azért zárnál be helyeket, hogy mindenki olyan legyen, mint te? Ez nem túl barátságos dolog.


A testi és a szellemi magasság két külön dolog, de nem elválasztható. Lehet valaki testileg kigyúrt, ha lélekben nyámnyila, ugyanúgy kevesebb esélye van, mint fordítva, ha valaki személyiségében bátorságot, dominanciát és határozottságot sugároz, de testileg ezt nem adja vissza.

2013. márc. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!