Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket válasszam? A két fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket válasszam? A két fiú köszül? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szerintetek melyiket válasszam? Azt akit óvoda óta tetszik nekem bár az elmúlt években eltávolodtunk egymástól. Vagy azt kivel mindent meg tudok beszélni és tök kedves velem, plusz ugyan azokat a dolgokat szeretjük. Az elsőt vagy a másodikat válaszam? Vagy valaki mást?

2013. márc. 10. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Had ne én mondjam már meg, hogy neked melyik kell.
2013. márc. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés remélem nem komoly. Ennyire hogy lehet valaki határozatlan?

Mindenesetre a 3. opciót ajánlom. Ha valamelyik tényleg tetszene, nem kéne azon gondolkozni melyiket válaszd. Arról nem is beszélve ha az elsővel eltávolodtatok honnan veszed hogy egyáltalán kellenél neki?

2013. márc. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

másodikat.

De ha nem tudsz választani, akkor minek neked pasi?

Amit leírtál egyértelműen a másodikat akarod jobban.

2013. márc. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem :D
2013. márc. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az eddigi hozzászólóknak igazuk van meg kell, hogy mondjam, ugyanakkor nem akarok ítélkezni, ezért - a leírottak alapján - a másodikat válaszd.
2013. márc. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. XD
2013. márc. 10. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!