Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan szerelem ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan szerelem ami annyi feszültséggel jár hogy megbetegít?

Figyelt kérdés

van valaki..akit nagyon szeretek. Szakítottunk még rég. Nem bírtam elviselni a feszültséget, a biztonság hiány érzését..és még sok minden mást. De..még mindig nagyon erős az érzelem bennem irányában.azóta mással nem is voltam együtt. Miért van ez ? hogy lehet az hogy akibe tényleg igazán szerelmes vagyok nem lehet harmónia.. :(

Az a legszörnyűbb h bizonyos dolgokat végig gondolva, látom hogy ő is szeret(ett?), azt hiszem még talán most is..

Én ezt az egészet nem tudom jobban elmagyarázni..csak lassan tönkre megyek benne. úgy érzem az én hibám hogy nem működhet, hogy nem tudok mellette megnyugodni. Fogytam 5 kilót, szarul vagyok fizikailag is, pedig eleve vékony lány vagyok.

Ha valaki került már ilyen helyzetbe ..mondana valamit !!!!

Talán az lenne a jó ha teljesen megszakítanánk a kapcsolatot, ennek a dolognak a facebook nem tesz jót, h kvázi látjuk egymás életét. De a közös ismerős is sok. hát nemtudom ..


kérlek írjatok.. :( és köszi.


2013. márc. 10. 13:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Van ilyen.felejtsd el orokre mert ez fogja tonkretenni az eleted.mint nekem...
2013. márc. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!