Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magas, sportos, normális fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas, sportos, normális fiú, miért nem kell senkinek?

Figyelt kérdés

Ez nem egy picsogós kérdés akar lenni,tényleg szeretném tudni mit rontok el.Segítsetek légyszi:)

Szóval 188 cm magas vagyok,meglehetősen izmos,sportos.Ápolt vagyok,igényes.Kék szemem,barna hajam,átlagos arcom van,és szemüveges vagyok.

Belsőre nagyjából normális,kicsit csendes,udvarias,érdeklődő.Szeretek sportolni,bulizni(mértékkel),hangszeren játszom.Hibáim vannak bőven,de kinek nem? (pl. kevés önbizalom,hanyagság) Szeretnék egy normális,átlagos/csinos barátnőt,de sose jön össze.Mindig leráztak eddig,csak egyszer volt hogy nekem nem tetszett a lány.Nincsenek nagy igényeim.

Szerintetek mit rontok el mindig? Miért nem kellettem eddig egy lánynak sem? 17/F



2013. márc. 10. 21:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem szeretik ha nagyobb a "tökük" mint neked. Ha tényleg jó az alakod akkor legyen egy kis önbizalmad is.
2013. márc. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
talán mert túlságosan fényezed magad...:S
2013. márc. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Van igazság az első válaszban, tényleg nem szeretjük, ha "tökösebbek" vagyunk. Legalább is a nagy átlag. Higgy kicsit jobban magadban. :) Nem azt mondom, hogy legyél nagyszájú és bunkó, csak találd meg a középutat. Esetleg adj kicsit lejjebb az elvárásaidből. És mindenek előtt légy türelmes. :))

18/L

2013. márc. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Annyi az elvárás hogy a lány ne legyen elhízva,és legyen esze.

Ebből lehet lejjebb adni? :D

Várok én,csak hát már elég sok barátomnak van kapcsolata,én meg magányosan ücsörgök..hajjaj.

Bocsi ha fényezősen hangzik,de ezek a valós tulajdonságaim.

2013. márc. 10. 22:09
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem a leírtak alapján bejönnél. Dobj egy képet:)
2013. márc. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Amúgy a leírtak alapján tökre jó pasi vagy tehát tényleg nem értem. A kék szem amúgy is a gyengém.
2013. márc. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi:)

De az interneten,ismeretleneknek csak úgy nem küldenék képet,remélem megérted.

2013. márc. 10. 22:18
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló gondom van, és hasonlo vagyok hozzád, 188cm, barna haj. csak én nem vagyok kigyúrva, inkább atletikus testalkatom van, viszont az arcom az elég jó. öltözködéssel hogy állsz? amúgy tényleg a tökösséggel lesz baj, nameg azzal, hogy a csajok métföldekről megérznik ha nincs önbizalnad. képet meg ezeknek ne küldj!
2013. márc. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nincs veled baj szerintem, csak még 17 vagy, tapasztalatlan, nem tudod hogy megy a csajozás, vagy nem tudom. De nem kell ettől parázni, mert ha tényleg úgy nézel ki ahogy leírtad, később meg nem tudod majd levakarni a csajokat ha már megtanulsz velük bánni. Szóval no para, ráérsz még, nem kell erőltetni, majd jön magától minden.
2013. márc. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Beszari vagy és nem mersz kezdeményezni a leírtak alapján ( csendes, udvarias, önbizalomhiány).A külsőség meg a leírásod alapján jó lesz majd egy 5 év múlva mert 17 évesen még az a kijelentésed, hogy meglehetősen izmos vagy az elég erős túlzás volt :) hidd el majd 5 év múlva valóban az leszel ha megvan benned a kitartás és a cél de még fiatal vagy, de kívánom h sokáig csináld ezt a remek sportot és hidd el később minél nagyobb formásabb leszel annál jobban fogod magad érezni a bőrödben és nő az önbizalmad is :)
2013. márc. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!