Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megyek el?

Figyelt kérdés
Még nagyon kezdők vagyunk, barátnőm most harmadjára próbált lesz*pni de eddig egyszer se tudtam elmenni, pedig nagyon jó, de valamiért nem megy, még magamnak se tudom befejezni mert mintha teljesen érzéketlen lenne, az első kettőt az izgulásnak tudtam be, de most 3madjár pedig egész jól beindultam szerintem, habár nem volt teljes erekcióm.de azért kemény volt, meg talán az is lehet hogy most arra paráztam rá hogy gyorsan menyek el, mert barátnőm szeretné ha elmennék mert azt szeretné ha jó lenne nekem...valami javaslat hogy tudok jobban ellazulni vagy bármi, mert szeretném ha kielégítene.

2013. márc. 10. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:
ne idegeskedj, és akkor a talán egy ütőér több vért fog vinni a farkadba :D
2013. márc. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát akkor ha összejöttök, előtte jó 3-4 napig legalább ne verd ki. vagy ezt már próbáltad?
2013. márc. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Fiatalkori impotencia első tünetegyüttese. Vizsgáltasd ki.
2013. márc. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
impotencia ember xD, magamnak simán kicsapom.
2013. márc. 10. 23:03
 5/9 A kérdező kommentje:
hát a 2.nál pont az volt, meg a 3.nál is, nem is értem :s
2013. márc. 10. 23:05
 6/9 A kérdező kommentje:
hát a 2.nál pont az hogy 4nap kimaradt volt, meg a 3.nál is, nem is értem :s
2013. márc. 10. 23:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát az impotensek is szoktak maszturbálni, akkor nincs is gond, csak ha aktusra kerül a sor.
2013. márc. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2! egyet értek, a másik ne azon agyalj, hogy gyorsan mennél el v megont mi lesz, inkább engedd el magadat, lazulj el és csak az élvezetre koncentrálj
2013. márc. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
elobb utobb csak elfogsz menni enis igy voltam elso 3-4 alkalommal majd eltudtam lazulni es mukodot :) Probalgassatok , probald meg kutya pozban elvileg bevalik ! 16/F
2013. márc. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!