Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék annak érdekében,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék annak érdekében, hogy egy 30 évvel idősebb férfi belém szeressen?

Figyelt kérdés
2013. márc. 10. 23:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mutasd meg neki a cicid
2013. márc. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tartok tőle, hogy az kevés... Am már látta egy eléggé áttetsző felsőben...
2013. márc. 10. 23:22
 3/11 fospuska ***** válasza:
38%
kell hozzá idő. ismerni kell,tudni, mik a gyengéi. van olyan komoly feladat,mint egy érett nőt elcsábítani. de gondolom időd van,nem sietsz sehova.:)
2013. márc. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Időm az van, és nem adom fel a dolgokat egykönnyen...
2013. márc. 10. 23:27
 5/11 fospuska ***** válasza:
38%
akkor menni fog. sok sikert! :)
2013. márc. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Semmit. Ő essen beléd!
2013. márc. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?

Én is oda vagyok egy 50-es fickóért, csakhogy ő nős, így nem pálya...

De amúgy eleve az, hogy fiatal vagy és kimutatod felé, hogy tetszik neked (kacér nézés, pillanatnyi érintés, stb.), rendkívül imponáló neki és ezzel könnyen elcsavarhatod a fejét.


25N

2013. márc. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
32 múltam. Am az én kiszemeltem is foglalt...
2013. márc. 10. 23:52
 9/11 anonim ***** válasza:
25%

Még mindig nem kellesz a tatternak? :D

Hát nem fog megugrani, fel sem áll neki!

2013. márc. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem inkább hagyd... Gondolom te sem örülnél, ha valaki tönkretenné a kapcsolatod. Aztán meglehet, hogy nem is érné meg. Közelebbről megismernéd és rájönnél, hogy mégsem jó neked...

Én amondó vagyok, hogy ha egyszer szabad lesz, meg persze én is és még akkor is tetszeni fog, mindenképp elcsábítom, de csakis laza kapcsolatra, mert ez a korkülönbség szerintem akadály lenne normális párkapcsolatban.

2013. márc. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!