Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 éves fiú vagyok, depresszió...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves fiú vagyok, depressziós. Fogalmam sincs, én mit tudnék adni egy lánynak, és úgy érzem, még jó ideig nem lesz barátnőm. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tudom, mi kell a lányoknak (erő, önbizalom, dominancia, rosszfiúság, titokzatosság, humor), de én képtelen vagyok ezeket megadni. Gyereknek érzem magam. Kimaradt a kamaszkorom, és tudom, az én koromban már milyen tűzön-vízen átesett tapasztalt csajok vannak. Nincs esélyem a lányoknál, a "kicsit szép" szinttől felfele rám se néznek. Nem tudom eldönteni, mit tanuljak, nem volt 20 évesen egy kapcsolatom, a kamaszkoromat a szobámba bezárkózva töltöttem, sokszor őrjöngve és keseregve. Mire vagyok jó? Mi lesz így belőlem? Hová jutnak az ilyen emberek?
2013. márc. 14. 22:13
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
attól függ hogy nézel ki.
2013. márc. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:

Lássuk be 20 évesen egy begyepesedett srác vagy!

Menj el a barátaiddal bulizni, nyiss az emberek felé. Mert ha így maradsz még 40 évesen is "anyuci pici fia" leszel!

2013. márc. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:

Alig van barátom.


Az az igazság, hogy akármennyire dühít, végül is meg tudom érteni a csajokat is. Ha belegondolok, végül is így én se kellenék magamnak. Ami dühít az az, hogy nem én tehetek erről az egészről, ennek családi okai vannak.

2013. márc. 14. 22:19
 4/49 anonim ***** válasza:
"Nem én tehetek róla bla bla bla" A te életed csak te tudod jobbá vagy rosszabbá tenni, te irányítod!
2013. márc. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim válasza:
69%
Idén leszek 23 és hasonló cipőben járok mint te – barátaimmal együtt. Hozd rendbe az életed ha már sikerült elsz*rni. Mi is azt csináljuk. Sok sikert: egy szélhámos
2013. márc. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
Ha van kedved beszélgetni írhatsz, de nem garantálom, hogy ma még beszélünk, esetleg holnap.
2013. márc. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:

Ejha... nagyon ismerős a sztori....

El kell menned egy szakemberhez minél hamarabb, mert magadtól nem valószínű, hogy kilépsz ebből az ördögi körből. Én nem tettem meg, és 27 évesen is ott tartok, ahol most te. Nem fog megoldódni magától, erre ne is számíts. Ha nem lépsz, akkor is rossz lesz, nagyon rossz hidd el. Nem akarlak sértegetni meg semmi, de a fejeddel van a gond, ezt el kell fogadnod. Önmagad ellensége vagy, ide is csak kínodban írtad ezt ha jól sejtem, nem hitted te, hogy innen megkapod a nagy megoldás receptjét. Én együtt tudok érezni veled, és kívánom, hogy kikerülj ebből. De még1x mondom, a mostani irány nem jó, akármennyire is taszít a másik irány.

2013. márc. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:

Mi van veletek? Huszon évesen az összes fiú sajnálja magát, ahelyett hogy felemelkednétek a gép elől és ismerkednétek?!

Higgyétek egy túl élitek!

2013. márc. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim válasza:
5. vagyok. Talpra lehet állni! A világ nem fog megváltozni és neked se kell hozzá idomulni ha nem tudod elfogadni olyannak amilyen. Vedd fel velem a kapcsolatot és lehet tudok segíteni.
2013. márc. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:

#8


Nem az összes fiú sajnálja magát, ez az illúzió azért van, mert a gyk-ra azok írnak "kínjukban", ahogy az egyik előző válaszoló írta, akik ilyen helyzetben vannak. Csomó fiú van, aki köszöni, jól elvan, de azok buliznak és dugnak, nem látod őket ezen az oldalon.

2013. márc. 14. 22:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!