Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esély rá, h újra látom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély rá, h újra látom?

Figyelt kérdés
Tegnap egy nagyon aranyos csajjal utaztam a vonaton.Beszélgettünk,de a nevét elfelejtettem megkérdezni.Szerintetek van rá esély,h újra látom ?
2013. márc. 15. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Kevés de próbálj meg ugyanabban az időpontban ugyanazon a vonaton utazni. Ha a sorsnak célja van veletek úgyis találkozni fogtok még.
2013. márc. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,arra én is gondoltam,hogy ugyanazon a vonaton ugyanakkor :)
2013. márc. 15. 13:13
 3/4 A kérdező kommentje:
Csütörtökönként mindig ezzel a vonattal járok,de tegnap láttam először
2013. márc. 15. 13:15
 4/4 anonim ***** válasza:
velem egyszer az történt,hogy a metróra felszállt egy nagyon szimpatikus srác,szemeztünk,nevetgéltünk,szaladtak a megállók,és le kellett szállnom,nem tudtam megkérdezni a nevét,ő meg le akart utánam szállni,de már nem tudott.sajnáltam,de hát ilyen az élet. 2 hét múlva ültem a metrón,olvastam,és az egyik megállónál felpillantottam,megláttam őt,és már rögtön összenevettünk.akkor mellém ült,és elkezdtünk beszélgetni.ennek már 6 éve,csodás kapcsolatunk volt 3 éven keresztül
2013. márc. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!