Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másokat is izgatnak az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másokat is izgatnak az ilyen szerepjátékok, vagy én vagyok ilyen elvetemült?

Figyelt kérdés
Például Sims-be vagy hasonlóba csinálok egy lányt akit már alapból úgy tervezek, hogy látszódnak rajta a nélkülözés nyomai (csontsovány, kariks szemek stb), és abból fog állni az élete, hogy nyomorog és kínlódik. Van amikor élete végéig egyedül van egyetlen kis szobában él, de előtte végig kell néznie ahogí a rokonai sorra meghalnak. De valamikor házaspárt csinálok, ahol a dagadt sebhelyes arcú férj veri az asszonyt, megcsalja, nem hagyja enni stb. Most játszottam végig egy nővel akinek soha nem volt senkie és gyakorlatilag csöves. A rossz leki és fizikai állapota miatt minden munkahelyről kirúgták, csak egy szék, egy mosdó, és egy WC van az ablak nélküli szobácskájában. és egy kuka, ahonnan néha-néha eszik. De mindig megbetegedett ételmérgezésben és már állandóan hányt. Meg kijött hozzá a behajtó a számlákat mikor nem fizette ki és elvitte az székét. Szóval én ezt így élvezem és szinte izgat....
2013. márc. 15. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
hát ez elég érdekes :D nem vagy egyébként szadista típus (fizikálisan értem,szeretsz/szeretnél másokat kínozni)?
2013. márc. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
csak te vagy ilyen elvetemült.
2013. márc. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is szeretek ilyen dolgokat csinálni, meg pl olvasni olyan emberekről, akikkel rossz dolgokat tettek. Más is ilyen nyugi, úgy hívjuk magunkat, hogy szadisták :D
2013. márc. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!