Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testképzavarom van?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni magamról, hogy hogy is nézek ki. Vagyis én magamat kövérnek látom viszont mindenki, tényleg mindenki azt mondja, hogy egyáltalán nem vagyok az. Csak nézem magamat a tükörbe és nem tudom eldönteni milyen is vagyok. Nagyon rossz érzés. Néha vékonyabbnak látom magam néha viszont annyira kövérnek, hogy legszívesebben sírnék egész nap és nem mennék sehova. Hogy változtassak ezen? 17/l
2013. márc. 15. 16:34
 1/10 anonim ***** válasza:
No, hát akkor küldj egy képet, mert ezt e nélkül tényleg lehetetlen megállapítani...
2013. márc. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Pretty Ballerina ***** válasza:
Nekem ne küldj képet, de írd le, hány centi magas vagy és hány kiló. Abból kb-ra meg lehet mondani, hogy kinek lehet igaza.
2013. márc. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
158cm, 47kg
2013. márc. 15. 16:40
 4/10 anonim ***** válasza:
Pont jó. Se kövér, se vékony.
2013. márc. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Pretty Ballerina ***** válasza:
Az pont jó. :) Én alacsonyabb vagyok nálad 4 centivel, és jól nézek ki ezzel a súllyal, meg vékony vagyok. Szóval te sem vagy egyáltalán kövér. :)
2013. márc. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezek alapján,szerintem biztos,hogy nem vagy kövér.
2013. márc. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 fospuska ***** válasza:
hétszentség,hogy nem vagy kövér. ponjó.
2013. márc. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az a testkép zavaros,aki mondjuk sovány,és kövérnek hiszi magát,vagy épp a fordítottja.

Nem az,aki nem tudja eldönteni...

Ha meg mutatod,hogy nézel ki(arcoddal együtt),akkor meg tudom mondani,számomra szép vagy-e.És a kövérség dolgát is.

Azt mondják sokan,hogy durván őszinte vagyok.Ami a többségnek zavaró-bántó.De ez van.

2013. márc. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ilyen számokkal biztos nem vagy kövér

ha mégis annak látod magad, akkor testképzavaros vagy :-(

próbálj hasonló lányok képével összehasonlítani a magadét. (valószínűnek tartom, hogy az övékét normálisnak tartod.)

2013. márc. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez alapján nem lehet tökéletes képet alkotni. Ha például nem fejlett az izomzatod, ekkora tömeggel is lehetsz petyhüdt. Ennek ellenére ha mindenki azt mondja az ismeretségi körödben, hogy jól nézel ki, érdemes rájuk hallgatni.:)
2013. márc. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!