Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyik barátomnak az ismerősei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik barátomnak az ismerősei azt tervezik, születésnapjára meglepik őt egy prostituáltal, szerintetek sem jó ötlet ez? 19F

Figyelt kérdés

A barátomnak az ismerősei azt tervezik, hogy a hamarosan esedékes 20 dik születésnapjára kap tölük egy nőt egy éjszakára (azaz prostituáltatt), mivel nagyon szomorú hogy sok ideje egyedül van. (lassan 1 éve) Eddig volt egy 10 hónapos kapcsolata, de most valahogy nem jönnek az eredmények!  :(


Én személy szerint nem tudom mennyire jó ötlet ez, mivel az ismerősöm érzékeny lelkű, amolyan "művészlélek" mert rengeteget rajzol, novellákat és verseket ír, egy ilyen kifinomúlt léleknek nem tudom, mennyire van kedve ilyesmihez...


A hamarosan 20 éves fiú semmit sem tud az egészről és tőlem is azt kérték, tartsam titokban a dolgot. Próbáltam beszélni az ismeröseivel, de nem sok eredményt értem el vele.


Szerintetek sem jó ötlet ez? Vagy hagyni kéne, hogy megkapja az "ajándékot"?


2013. márc. 16. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
csak nehogy utána a tripper legyen a meglepi:S
2013. márc. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nem, ez tényleg egy pocsék ötlet!!!
2013. márc. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem jo otlet

ha engem kerdezelen 20 evesen orultem volna ilyesminek, meg szerintem a fiuk 90%a is

de ha szerinted o a 10% akkor lehet nem kene :/

2013. márc. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy égő, ha mindenki tud róla...


A qrvázást ha odáig fajulnék tuti teljesen titokban tartanám.

2013. márc. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

ha volt egy komoly hosszútávú kapcsolata akkor nem hiszem hogy rá lenne kényszerülve. hogy mit reagál rá az egyénfüggő. persze akkor érdemesebb igényesebb prostit keresni erre.


Tarifák :

- útszéli lányok 5000 egy menet, bár nem hagynak túl sok időt az "élveszkedésre" egy menet aztán annyi. érdemes személygépkocsival menni, sőt mással nem is nagyon lehet, és egy közeli erdős mellékúton leparkolva a kocsi hátsó ülésén meg lehet ejteni az aktust. Egyik hátránya a "kevés idő" másik hátránya a szezonálisság,, nyáron több a lány, télen csak a drogos macák riszálják magukat bikiniben, de hideg a sunájuk.


- 10-15.000 HUF -os kategória, egy fokkal igényesebb, a csaj lakásán, egy óra hosszás aktus, előtte tusolás, esetleg közös tusolás, többnyirre hirdetés alapján lehet ilyen lányokat találni, előtte telefonos időpont egyeztetés, plusz meg lehet beszélni a tarifákat. érdemes olyan helyre menni ahol több lány közül lehet választani, mert a hirdetésben a képgarancia nem mindig garancia.


- 20-30-50.000 forintos kategória

Vannak erre specializált szórakozó helyek, klubbok, Masszázs Szauna Jakuzzi is gyakran benne van a szolgáltatásban, akár több lánnyal is egyszerre. a szolgáltatás ára és minősége szempontból a határ a csillagos ég.


- 35-70.000 forintos kategória

Luxus prostituáltak. általában saját weboldaluk van vagy közvetítő iroda által lehet velük találkozni. Topmodel kifogástalan alkatúak, igényesek, akár szilikonos lányok, akár "bérbarátnők" és megegyezés szerint szórakozóhelyekre is magunka vihessük őket.

2013. márc. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!