Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ilyen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ilyen helyzetben? (többi lent)

Figyelt kérdés

3 fiú barátom belém esett, egyik sem az a nagyon jó képű gyerek, de azért helyesek, és nagyon jó fejek, meg aranyosak is, de egyiktől sem akarok semmit barátságon kívül, és megbántani sem akarom őket. Hogy mondjam meg nekik, úgy, hogy még barátok maradhassunk?

15/L


2013. márc. 16. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:

"inkább maradjunk barátok,nagyon bírlak titeket,de nem kockáztatnám ezt a jó barátságot veletek"


szívesen

2013. márc. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"egyik sem az a nagyon jó képű gyerek, de azért helyesek"


Kérlek kérdező vagy valaki ezt magyarázza már el hogy mit jelent?Én úgy tudtam hogy a helyes megegyezik a jóképűvel,most akkor mi van?

2013. márc. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
azt úgy értettem, hogy egyikük sem az a tipikus álompasi, de azért nem olyan rosszak.
2013. márc. 16. 23:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez jutott eszembe erről: http://www.youtube.com/watch?v=nTRXRpKVe4M


Ref. a lényeg

2013. márc. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"3 vessző ami beléd fér"


Van 3 csávód és 3 lyukad. Hol a probléma csökönyösalássan?

2013. márc. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!