Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 évesen ti hogy álltatok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évesen ti hogy álltatok? Megismerkedtél már életed párjával?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék más hol tartott az életében 22 évesen. Lassan kezdek bepánikolni párkapcsolat szempontjából. Az ismerőseimnél azt látom, hogy több éve működő harmonikus kapcsolatban állnak, lassan jön a gyerek stb.

Nos velem nem rég szakítottak, pedig komolyra terveztem. Most ott vagyok ahol a part szakad.


Szerintetek is olyan tragikus a helyzetem, mint én látom, vagy nem vagyok még elkésve?


2013. márc. 16. 23:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
64%
22 éves vagy. 4 éve vagy "szabad". Még van előtted 60 év. Szerinted le vagy késve bármiről is?
2013. márc. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Már hogy lennél elkésve? :) Szerintem most a szakítás miatti szomorúság uralkodott el rajtad, és egy kicsit túldramatizálod a helyzeted. Nyugi még van bőven időd megtalálni az igazit.
2013. márc. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
81%

22 évesen azt hittem, hogy megtaláltam életem párját. 23 évesen elhagytam.

Most 24 vagyok, és ugyan van egy nő féléves kapcsolatom, de könnyen lehet, hogy ez sem lesz az igazi...


Régen mindig arról álmodtam, hogy fiatal szülő leszek. Hát ez nem fog összejönni. De nem baj, ez a 21. század, még ráérünk :)

2013. márc. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Akkor még messze nem! Úgy hét évvel később.
2013. márc. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
78%

Én 22 évesen már boldog anyuka voltam, és éppen abban az időben vettük meg a közös ingatlanunkat. Hitellel és banktól, így olcsón hozzájutottunk.


De te sem vagy elkésve semmiről.. Még bőven van mit élned..

2013. márc. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
74%

Ó ugyan, nem vagy elkésve semmiről!

Én 16 éves korom óta vagyok párommal, jelenleg 23 vagyok, de ki tudja mi lesz még itt? :D Becsaphat ide is ám a ménkű és lesz ne mulass!

2013. márc. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Én 24 voltam mikor életem párját megismertem.Egyébként ennyi idősen nekem is ilyen dolgok jártak a fejemben.Féltem,hogy egyedül maradok.
2013. márc. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Az a lényeg, hogy tényleg akard. Komolyan gondolkozz el, hogy mit szeretnél az életben. Ne csak azért akarj párkapcsolatot, mert mindenkinek van.

Sok ember itt hibázik - azt hiszik, hogy mindenkinek egyforma életút van megírva, az teszi őket boldoggá.

2013. márc. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Sehogy nem álltam, 6 évvel később találkoztam azzal, aki a férjem lett.
2013. márc. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

22 éves vagyok, az eddigi kapcsolataimból törökösen (értsd: seggel kifelé a gerinc kedvéért) kihátráltam.

Egy éve tart egy kapcsolatom, nem mondom sem "életem párjának", sem a "tökéletesnek".

Viszont ő áll a tökéletes életem párjához a legközelebb... mellőle én már nem akarok kihátrálni.

2013. márc. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!