Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ilyen kínos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ilyen kínos helyzetben?

Figyelt kérdés

1 éve táncolok.A csoportban jól összehaverkodtam az egyik lánnyal,vele a legjobb a tánc,jól mozgunk együtt. De 2 hónapja összejöttem egy másik lánnyal ugyanabból a csoportból.

Na de most jön a bonyodalom:a tanfolyam 2 hét múlva véget ér,és átmehetünk versenytánc előkészítőre,ahova már párt kell vinni.A barátnőm biztos elvárja hogy őt vigyem,de én viszont az első lánnyal szeretnèk menni,mert a barátnőm sajnos elég bénácska.Egyszerűen hiányzik belőle a kecsesség,és elég darabos a mozgása.

De ha megmondom neki,hogy nem őt szeretném vinni,akkor 100% hogy megsértődik.Ha őt viszem,az viszont nem lesz túl jó,mert egyszerűen nem táncos alkat,és az én teljesítményemet is lehúzza..(ettől még imádom:)

Szerintetek mit csináljak,hogy mindenki jól jöjjön ki?

17/F


2013. márc. 17. 08:48
 1/4 anonim válasza:
Üljetek le és beszéljétek meg,mondd neki ez csak "munka".
2013. márc. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Üljetek le, beszéljétek meg hogy ez nem fog rámenni a kapcsolatotokra, és hogy ez csak tánc..

Mond neki, hogy szereted, de a másik lánnyal több ideje együtt táncolsz.

2013. márc. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Beszéljétek meg!Ha elmondod neki, hogy csak a tánc miatt vinnéd a másik lányt, akkor biztosan megérti majd. :D

16/L

2013. márc. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én is táncolok és én is nemrég kerültem át egy versenycsoportba ahol senkit nem ismernék ha nem jött volna haverom is az előző csoportból. Így ,hogy azért legalább mi ketten össze vagyunk szokva is sokkal egyszerűbb a tánc pedig mi 7 fős csapatban táncolun szóval nem is párban (elég b*zis is lenne 2 csávó xd) a duónál ez még jobban visszaütne. Az elöttem szólókhoz hasonlóan, ha ezt elmondod a barátnődnek és ő szeret is akkor biztos meg fog érteni. :) Sok sikert! :)

16/F

2013. márc. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!