Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 éve szakítottunk, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve szakítottunk, de nem tudom túltenni magam rajta. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
3 éve szakitottunk a barátommal az én hibámból(megcsalás). Azóta mindkettőnknek új kapcsolata van, nem találkozunk, párszor beszéltünk csak a neten. Nem keres, azt mondja boldog. Ha ráírok, akkor is érződik, hogy nem akar velem beszélgetni. Az én kapcsolatom működik, de úgy érzem vele minden jobb volt, ő volt a lelki társam. Nagyon bánom azóta is ami történt, nem telt el úgy nap, hogy ne gondolnék rá. Nagyon erős kapcsolatunk volt, sok nehézséget átvészeltünk együtt. Nem tudom elfelejteni, fáj nagyon. Az életemben azóta semmi sem megy megfelelően, csak topogok egy helyben, össze vagyok törve. Úgy érzem, hogy elszalasztottam a nagy ő-t. Van valakinek valami jó ötlete? (kérem ne pszichologust ajánljatok, mert nincs rá lehetőségem) 3,5 évet voltunk együtt. 27/n

2013. márc. 17. 08:51
 1/6 anonim ***** válasza:
És ha elmondanád neki?
2013. márc. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki, de azt mondja, hogy nem tud megbocsájtani meg nem is akar.
2013. márc. 17. 08:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
És a mostani párodba nem is vagy ezek szerint szerelmes és az nem jó :( lehet tovább kéne lépned és keresni olyan embert akit tényleg szeretsz, mert ez így neki sem jó, hogy másra gondolsz mindig
2013. márc. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Van egy olyan érzésem,hogy amikor elhagyott a volt párod,te belemenekültél egy kényszerkapcsolatba.Ha szerelmes lennél a jelenlegi párodba,akkor nem foglalkoztatna a régi,legalábbis "úgy" nem.Ilyenkor várni kell az igazi szerelemre.Szakíts vele,és nyílj ki egy kicsit.Dolgozzál sokat,tanulj nyelvet egy nyelviskolában,találkozz a barátnőiddel,szervezz házibulikat (talán ott lehet ilyen korban a legkönyebben ismerkedni),kirándulj,keress másodállást.Szóval az élet lehetőségtára végtelen,rajtad múlik,hogy tudsz-e velük élni vagy sem.
2013. márc. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne erőltesd,ha ő is hasonlóan érezne,már keresett volna... Az is lehet ő tényleg boldog...akkor pedig tényleg hagyd békén és inkább próbálj meg örülni annak,hogy neki összejött...
2013. márc. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már ne haragudjál, de egy nagy büdös k.rva vagy! Ne sírjon a szád vagyis a szemed, Te b.sztad el! Tanulj a hibádból!
2013. ápr. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!