Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a magukat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a magukat sminkelő férfiakról?

Figyelt kérdés
Nem rólam van szó, isten ments. Sajnos van egy-két bőrhibám, és nem a legszebb a bőröm, ezért elég irigykedve néztem azokra a fiúkra, akiken láttam buliban/plazában/Facebookon, hogy milyen szép, egyszínű, hibátlan bőrük van. Aztán a mai nap találtam egy cikket a férfiak sminkeléséről, és hirtelen megvilágosodtam. Ti mit gondoltok erről?
2013. márc. 17. 15:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"- B...zi vagy, fiam?

- Nem apu, hercegnő!" :)

2013. márc. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
általában elég sokan használják(rockkerek,egoista barmok,búzák,kis mértékben normál srácok),engem nem igazán érdekel,de ha valaki már a rúzst is használ(piros,rózsaszín) az már nem normális vagy meleg
2013. márc. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A drag queenekre gondolsz? Baromi irigy vagyok rájuk. :D Olyan ügyesek.
2013. márc. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

belinkeled azt a cikket?


szerintem,ha sminkelni is akarod magad,akkor ne mond el senkinek és figyelj arra,hogy ne lehessen észrevenni,hogy ki vagy sminkelve.


Ha valaki rájönne 100,hogy továbbadná a másiknak és bu.zinak hívnának :D

2013. márc. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha csak annyiról van szó, hogy a bőrhibáidat szeretnéd elfedni vele, akkor végülis megbocsátható. Gondolom pattanásokról van szó, és nem anyajegyekről vagy ilyesmi, mert azokkal úgyse tudsz mit kezdeni. Max majd leveteted, ha úgy alakul.


Pattanások esetén amúgy sokkal jobb, ha nem elfedni próbálod, hanem eltüntetni. Régen tele voltam pattanásokkal, voltam kozmetikusnál, bőrgyógyásznál is, de az a kence használt csak, amit a háziorvosom írt fel nekem.

Az egyenetlen színű bőr sem akkora nagy dolog, hogy alapozózni vagy korrektorozni kéne. Próbálj ki srácoknak kifejlesztett krémeket, vagy ilyesmit.

18/L

2013. márc. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen, a cikkben is az volt az álláspont, hogy ha a bőrhibáit tünteti el (pattanás volt meg a szem alatti karikák) akkor még elfogadott. Bár utána arról írt, hogy alapozó, aztán arra púder - ezt kicsit soknak tartom.

Na meg a megkérdezett modell is azt mondta, hétköznap a férfi ne sminkeljen - utána meg hogy a bőrhibáit azért ő is eltünteti.


De itt egészben a cikk, mert kérte valaki: [link]

2013. márc. 17. 15:59
 7/12 Bratilla ***** válasza:
Van a sulinkban egy srác, ő pirosítót használ minden nap, de valami brutálisan rosszul keni el. :D Szerintem a bőrhibák eltüntetése megbocsátható, de azért ne reklámozd, meg néha ellenőrizd a tükörben. :)
2013. márc. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem van egy osztálytársam aki fiú létére eléggé nőiesen viselkedik, meg alapozót vagy mit használ a ragyáira. Amikor bekerültem az osztályba, azt hittem róla, hogy meleg, de ő szerintem a neveltetése miatt lett ilyen (gyakran volt/van távol az apja). Ennek ellenére rendes gyerek. Gyakran mondom neki ne kenje magát, de hajthatatlan. Szerintem hülyeség!
2013. márc. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a bőrhibáit egy férfi tüntesse el bőrgyógyász segítségével mondjuk, de nem alapozóval, meg púderrel. Mondjuk persze, egy modellnél más.
2013. márc. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sztem buzogányok.

Soha nem sminkelném magam, pedig eléggé nyúzott, heges, megviselt arcom van :D De szerencsére a nők többsége nem az ilyen kis b*zi sminkelős szolis k*csögökre bukik.

2013. márc. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!