Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szeretem egy osztálytársama...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretem egy osztálytársamat, aki azt mondta hogy nem lesz köztünk semmi, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Hagyjam békén és reménykedjek, vagy mondjam el neki?

17/F vagyok.



2013. márc. 17. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:

ha azt mondta, hogy nem lesz köztetek semmi az elég egyértelmű elutasítás, szóval ezek után nem tudom mit kéne neki elmondanod.

19L

2013. márc. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hagyd! Nekem is volt egy ilyen egyszer...A srác nagyon, iszonyatosan nyomult, semmi jó nem lett belőle... Azóta már sikerült megértenie, jóban vagyunk, de semmi több! Ha hagyod, előfordulhat, hogy idővel magától rájön, hogy többet szeretne tőled!
2013. márc. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Keress egy másik csajt.. nem lesz semmi köztetek nehéz lesz őt elfelejtened mert szinte minden nap látod de muszáj lesz, amúgy is lehet később valami még lehet! De ne nyomulj.:D
2013. márc. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
fektesd le.
2013. márc. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!