Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavar, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar, hogy a barátnőm előttem másokkal is lefeküdt? Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Amikor összejöttünk tudtam,hogy volt előttem 3 komoly barátja akikkel le is feküdt és akkor nem zavart, de a kapcsolatunk elején gyakran felhozta, hogy mit csinált az exével(nem tudom konkrétan melyikre gondolt), hogy pl. itt volt vele meg ott volt, meg az ágyban miket csináltak, meg hogy egyszer hamar elment ruhában stb. és mindig mondtam, hogy engem ez nem érdekel ne mondja, csak dühös leszek tőle.

Ez volt az első 3 hónapban, amikor mondott ilyen dolgokat.Azóta már nem mond, és így kezdett el ez zavarni, hülye gondolatok jutnak az eszembe, pl. hogy mást is le*opott én meg csókolózok vele, de szerencsére óvszer nélkül csak velem csinálja.

Nekem ő az első barátnőm akivel le is feküdtem, tudom, hogy a múltat nem változtathatom meg sajnos, de akkor is így, hogy ezeket a dolgokat mondta zavar, leginkább az, hogy lehet, hogy akikkel volt ők jobbak voltak az ágyban mint én, vagy jobban szerette őket.

Mi a megoldás?Nálatok nem volt ilyen?

Egyedül az nyugtat, hogy akkor amikor velük volt még azt sem tudta, hogy a világon vagyok és én sem ismeretem őt.


2013. márc. 17. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

A lényeg: hogy előttem hány pasival feküdt le, nem érde-

kel, viszont ne az ex legyen a témája mindig, mert az

kiábrándító (max, ha én kérdezek róla, de akkor én is zá-

rom le).

2013. márc. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Erre nincs megoldás, magadban kell lerendezni. Ahogy egyre idősebb leszel, jó eséllyel minden jövendőbeli barátnődnek lesz előélete, ezen nem kell agyalni, ez így normális. Nem kellett volna mesélnie, az engem is zavarna, de már nem mond ilyeneket, tedd túl magad rajta. Oka van, hogy már veled van, és nem velük.
2013. márc. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem, ez nem én vagyok.Persze nem kívánságműsor, kb. lehetetlen lett volna szűz lányt találni 20on évesen.


Azért nem velük van mert ők dobták.

2013. márc. 17. 17:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt magadban kell lerendezned. Szerintem is az volt az igazi gond, hogy emlegette az exeit. De már erről szerencsére leszokott.

Mindenkinek van múltja, ezt el kell fogadni.


Én ugyan lányként írok, de nálunk is az van, hogy a pasimnak már volt 2 komoly, többéves kapcsolata. Ott is volt minden. Kinyalta őket, meg az egyikbe bele is élvezett. Nekem viszont ő vette el a szüzességem. De nem szabad ilyeneken rágódni, az már elmúlt, most viszont veled van, rád vágyik, és nem másra.

Ha rossz lenne neki veled az ágyban, azt már szerintem úgyis észrevetted volna. Ne görcsölj ilyeneken. Inkább kérdezd meg néha-néha hogy jó-e neki, vagy hogy szereti jobban, ilyenek. Nem akkora tragédia, hogy mással is volt előtted.

18/L

2013. márc. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!