Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Ez megcsalásn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Ez megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
A pasim egy haverjával játszadoztunk. Az ölébe ültetett aztán ott fészkelödtünk és a melleim fogdosta meg volt minden, nem részletezném, és élveztem. De szeretem a barátom. Most lehet ribanc vagyok, de nekem nem adott ilyeneket a barátom. :/
2013. márc. 17. 17:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Dugtatok?
2013. márc. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Kék_ ***** válasza:
100%
Sírok. Nem r*banc vagy hanem k*baszott idióta.
2013. márc. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 ASOT ***** válasza:
ölébe ültél fogdosta a melleidet meg tuti minden mást is...egy éppeszű nő ha szereti a párját ilyet nem csinál, szóval te vagy fiatal vagy és éretlen, vagy pedig nem vagy normális vagy nem szereted a párodat...de lehet h mind a 3 egyszerre.
2013. márc. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Ez egyértelműen megcsalás és hát igen, ribanc vagy. De jó, hogy nem az én barátnőm vagy (remélem, hogy nem).
2013. márc. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem feküdtünk le, csak izgatni kezdett, aztán ilyen mindenféle erotikus látványokat meg mozdulatokat csináltunk, de tényleg nem irom le az egész estét.
2013. márc. 17. 17:58
 6/23 anonim ***** válasza:
Ha nem néztél a szemébe miközben csináltátok, akkor nem számít megcsalásnak! rib..c
2013. márc. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

nem tudom, hány éves vagy, de nem tudod felmérni magától

akkor ne foglalkozzál egyenlőre sráccal, mert kellene némi agy, ezt mondani kell megette a fene, feldobnám a talpam a kölkömnek csak ennyi agya lenen,

csak kérdezem, ha a pasid, ezt csinálná egy csajjal az tetszene? N

2013. márc. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Ha dugtatok akkor úgy kezdted volna, hogy lefeküdtettek vagyis az teljesen világos. Mivel nem részletezed a mindent így szopásra gondolok. Igen megcsaltad! Eleve a mell fogdosást se kellett volna engedned, mert van párod.
2013. márc. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

nem lehet,hanem biztos hogy r*banc vagy, a pasid haverja meg egy g*ci.:D

Szegény srác..

2013. márc. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Szerintem te is egyértelműen tudod a választ már,mert a többi válaszoló megírta,de nem részletezem..
2013. márc. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!